E Okul Teog Sınav Sonuçları Ekranı MEB

E okul öğrenci için TEOG sınav sonuçları heyecanı zirveye ulaştı. Sadece birkaç saat sonra TEOG sonuçları MEB tarafından açıklanacak. Teog sonuçları, merkezi sınav teog sınav sonuçları  Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi TEOG merkezi ortak sınav sonuçları TEOG sonuçları merkezi ortak sınav teog sonucu açıklanıyor teog sonuçları ya da teog sınav sonuçları açıklandığında bu sayfada olacak. TEOG sonuçları açıklandığında bu sayfada teog açıklanacak, teog sonuçları 2014 TEOG sınav sonuçları e okul teog sonuçları 2014 e okul veli bilgilendirme sistemi aracılığı ile öğrencilere duyurulacak. 2014 TEOG sınav sonuçları öğrenciler tarafından normal e-okul veli bilgilendirme sisteminden öğrenilecek.

Merkezi sınav sonuçları kısa adı TEOG sonuçları olan sınav bu gece yarısı yani 20 Ocak Pazartesi gününün ilk saniyelerinde tam 00:00’da açıklanacak. 8. sınıf öğrencileri teog sınav sonuçlarını öğrendikten sonra hem hangi liseye gidebileceğine hem de takdir teşekkür hesaplama puanını öğrenecek.

teog sonuçları

TEOG Sonuçları E Okul Sorgulama İçin Tıklayın

Sevgili öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı MEB açıklamasına göre TEOG sonuçları 20 Ocak Pazartesi günü açıklanacak. Her sene SBS sonuçlarında olduğu gibi Merkezi sınav ortak sınav sonuçları da bu gece yarısı açıklanacaktır. Tüm gelişmeler eokul-meb.com’da olacak.

TEOG Sınav Sonuçları Açıklandığında Bu Sayfada Yer Alacak

TEOG Sınav Sonuçları İle İlgili Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hızlıca Paylaşabilirsiniz.

9 yorum

  1. yazıklar olsun döktüğümüz emeklere ve paralara bu muydu hakkımız. bizimde 100 almak için zengin olup özel okula mı gitmemiz gerekiyor. ben de çalışarak gerek dersaneye giderek derslerimin hepsini 90-100 yaptım ama ben çalışmadığım sürece kimse banan 100 vermiyor zenginlerin özel okula gidenlerin çocukları bu ülkenin vatandaşı da biz değil miyiz. nerde kaldı eşitlik ?

  2. bu bize çoooooooook büyük haksızlık çünkü özel okullardan 1 gün öncesi soruyu verdiler biz ise kendimiz cözdük adı üstünde devlet okulları işte burdan herkese seleniuorum hakkınızı arayın her yerde

  3. Bu iptal olan sorular hangi derslerden acaba?bizim fen den iki yanlışımız var ama gelen ortalama 89…anlamadık bu işi…nereye nasıl itiraz ediliyor birde?yardımcı olursanız sevinirim

  4. Bu ne ya kaç aydır bekliyoruz hem yanlış hesaplıyorsunuz hemde daha erteliyosunuz ya iki buçuk ayda hesaplayamadığınız şeyi beş günde nasıl hesapladınız ?

  5. bu sonuçtan önce dağıtılan sınav soruları çalınan kitapçıkların akıbeti müfredat dışı sorulan ama iptal edilmeyen soruların akıbeti açıklanmalı sayın yetkililer önce bunu açıklarmısınız??????

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.