Okul Öğrenci Servis Ücretleri

Okul Servis Ücretleri 2012 2013 , Okul Servis Ücretleri ne kadar , Öğrenci Servis Ücretleri kaç lira tl aylık

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş ‘ Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nin servis zamlarıyla ilgili toplantısı 10 Eylül’de yapılacak. Zamlarla ilgili talepler değerlendirilecek ve açıklanacak” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, okul servisi ücretleriyle ilgili, Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nin (UKOME) servis zamlarıyla ilgili toplantısının 10 Eylül’de yapılacağını belirterek, ”Zamlarla ilgili talepler değerlendirilecek ve açıklanacak” dedi.

Güney Kore’nin İstanbul Başkonsolosu Hong Jong-Kyoung, Topbaş’a veda ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Topbaş, ”Okul servisi ücretlerine zam yapılacak mı?” şeklinde soru üzerine, ”Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nin servis zamlarıyla ilgili toplantısı 10 Eylül Pazartesi günü yapılacak. Öğrenci servisi yapanların talepleri varmış. Değerlendirmeyi pazartesi gününden sonra yapabiliriz. Zamlarla ilgili talepler değerlendirilecek ve açıklanacak. Tabii ki her iki tarafı da düşünmek zorundalar. Komisyon, hem öğrencileri hem de esnafımızı memnun edecek bir orta yol bulur inşallah” diye konuştu.

2012 2013 Eğitim Öğretim Yılı Okul Servis Ücretleri Resmi Olarak Açıklandığında Bu Sayfada Yer Alacaktır ?

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.