Öğretmenlik Alan Sınavı İngilizce Soruları 14 Temmuz 2013 ÖABT

İngilizce Öğretmenliği Alan Bilgisi Soruları ve Cevapları Paylaşımı. 14 temmuz 2013 Öğretmen Alan Sınavı İngilizce Öğretmenliği Soruları ve Cevapları bu sayfada. Bugün  yapılan Öğretmenlik Alan Sınavı ÖABT sona erdi.  ÖSYM, Öğretmenlik alan sınavı sorularını yayınlayana kadar bu sayfadan 2013 ÖABT İngilizce Alan sınavı soruları ve cevaplarını paylaşıyor ve yorumlar ile katkıda bulunuyoruz.

İngilizce Öğretmenliği alanından sınava giren öğretmen adayları sınavda çıkan ve hatırladıkları soruları ile cevapları aşağıdan hemen paylaşabilirler. Böylece İngilizce soruları yayınlana kadar adaylar bir nebze de olsa meraklarını gidermiş olacaklar.

Sizce 2013 ÖABT Öğretmenlik İngilizce Alan Sınavı Soruları Nasıldı Yorumlarınızı ve Hatırladığınız Soruları cevaplarınızı Aşağıdan hemen Paylaşabilirsiniz.

6 yorum

  1. hatırladığım bazı cevaplar; eclectic approach, holistic brain, accent, existantialism, stolen, talked, industrial, implicature, to hinder, othello-lago, simile, diagnostic, mistake-error.

  2. sınav bence tamamen verdikleri kapsama aykırı bir sınavdı.nerede ingiliz edebiyatı nerede yaklaşımlar. çalıştığımız asıl yerlerden hiç soru gelmedi. ama bence bir öğretmenin bilmesi gereken şeyler de vardı. sorular da ösym ye göre bana biraz kaliteli geldi.

  3. Ingiliz dili ve edebiyatindan mezun olan arkadaslar biraz daha sansli sanirim..sorulari tam hatirlayamasamda bebeklerin “ma,ba,”gibi sesleri cikardigi donem babbling protogonist antogonist sorusunun cevabi “othello-iago”

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.