Öğretmenler İl Dışı Yer Değiştirme Tercih Robotu

Öğretmenler İl Dışı Yer Değiştirme Tercih Robotu 2014 İl dışı yer değiştirme başvuruları başlıyor. İller Arası İsteğe Bağlı Yer Değiştirmeler kapsamında 16-20 Haziran 2014 tarihleri arasında başvurular alınacak. İl Dışı Yer Değiştirme Robotunu yayına aldık. İl Dışı Tercih Robotuna kayıt olabilir ve mevcut kayıtlar arasından sıranızı öğrenebilirsiniz.

öğretmen atamaları 2014

Tayin bekleyen birçok öğretmenin dört gözle beklediği il dışı tayinler için artık süreç başladı. İl dışı tayinler için başvurular 16-20 Haziran 2014 tarihleri arasında alınacak. 24 ya da 25 Haziran tarihlerinde de sonuçlar açıklanacak. İsteğe Bağlı Yer Değiştirme başvurularında en önemli hususlar branşınız, hizmet puanı ve tercih edilecek ilin popülaritesidir. Dolayısıyla hangi branştan hangi ile kaç puanla kaç kişi tayin isteyecek, bunu öğrenmek ve kendi sıranızı görmek adına mebpersonelleri.com olarak il dışı yer değiştirme robotunu hazırladık.

İl Dışı tercih Robotu İçin Tıklayın

İl dışı tercih robotuna Adınız, görev yaptığınız yer, tayin isteyeceğiniz yer ve hizmet puanı bilgisini girerek sistemimize kayıt edebilir ve bu şekilde gerçekleşen kayıtlar arasında il dışı tercih sıranızı öğrenebilirsiniz. Kayıtları biz şimdiden almaya başladık, sizler 16-20 Haziran tarihleri arasında sorgulama yaptığınızda en doğru sonucu alabilirsiniz. Unutmadan buradaki kayıtlar her ne kadar il dışı tayin isteyecek olan öğretmenler tarafından doldurulmuş olsa da kimi zaman yanlış beyan edilmiş puanlar girilebilir. Bu sebepten ötürü buradaki verileri sadece tahmin amaçlı kullanmanız tavsiye edilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.