Öğretmen Atamaları Başvuru Ekranı Kasım 2013

Öğretmen atama başvuru ekranı, öğretmen atama başvurusu yap 2013 ilk atama

Öğretmen atama başvuruları bugün başladı.  Öğretmen atamaları başvuruları bugün başlamış bulunuyor.  40  bin öğretmen ataması için tercih edilecek okullar  Milli Eğitim Bakanlığı 40 bin öğretmen ataması başvurusu 2 Eylül Pazartesi yani bugün başlayıp 6 Eylül 2013 Cuma günü sona erecektir. Bu tarihlerde yapılacak olan öğretmen atamalarında öğretmen olarak atanacaklarda aranacak koşullar, alanlar itibarıyla tespit edilen KPSSP10 ve KPSSP121 taban puanları, başvuru yeri ve şekli, tarihi, atama yapılacak eğitim kurumları, atamalar ve diğer konulara ilişkin açıklamalar Milli Eğitim Bakanlığının İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünce http://ikgm.meb.gov.tr internet adresinde ilan edilmiştir.

meb

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından başvuru ve tercih edilecek okul listelerinin bugün açıklanacak. tercih edilecek okullar listesi birazdan bu sayfada olacak. Ve aynı zamanda öğretmenler MEBBİS sistemi üzerinden tercihlerini yapacaklardır.MEB’in açıklamasına göre  branş bazında il il tercih edilebilecek okul listeleri  MEB İnsan kaynakları Genel Müdürlüğü sayfasında duyurulacaktır.

2013 YILI ÖĞRETMENLİK İÇİN BAŞVURU VE ATAMA DUYURUSU İÇİN TIKLAYINIZ.

2013 KADROLU ÖĞRETMEN İLK ATAMA BAŞVURULARI İÇİN TIKLAYINIZ.

2013 KURUMLAR ARASI YENİDEN ATAMA BAŞVURULARI İÇİN TIKLAYINIZ.

2013 AÇIKTAN ATAMA BAŞVURULARI İÇİN TIKLAYINIZ.

2013 MİLLİ SPORCU BAŞVURULARI İÇİN TIKLAYINIZ.

40 bin öğretmen ataması için tercih edilebilecek okul listeleri yayınlandığı andan itibaren bu sayfaya aşağıya ekleyeceğimiz linkler aracılığıyla ulaşabileceksiniz.

Tercih Edilebilecek okul listesi Tıklayınız ( Yayınlanmıştır)

40 bin öğretmen atamaları için başvuru sayfası meb tarafından meb personel sayfasında açılacak. eokul-meb.com olarak 40 bin öğretmen atama başvuru sayfası aktif hale geldiğinde aşağıda ki linkten ulaşabileceksiniz.

 

Öğretmen İlk Atama Başvuru Ekranı  İçin Tıklayın

Öğretmen atamaları başvuru sayfası için TIKLAYINIZ 

2 – 6 Eylül 2013 Öğretmen atama başvuruları, öğretmen tama başvuru ekranı, Öğretmen atamaları nereden hangi sayfadan nasıl yapılacak

Öğretmen adayları başvurularını; internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan gerçekleştirerek, 02 -06 Eylül 2013 tarihleri arasında ikamet ettikleri il milli eğitim müdürlüklerine onaylatacaklardır. Dikkat ediniz, onaylatılmayan başvurular geçersiz sayılacaktır. Bu sebeple mutlaka onaylatınız.

Öğretmen Atamaları 09-10 Eylül 2013 tarihlerinde yapılacaktır. Ataması yapılan adaylar 11 Eylül 2013 tarihinden itibaren adreslerine duyuru mektubu beklemeden atandıkları il milli eğitim müdürlüğüne gerekli belgelerle birlikte başvurarak göreve başlayabileceklerdir. Atanan öğretmenlerin adreslerine hiçbir şekilde tebligat yapılmayacaktır. Atama kararnameleri online ortamda atandığınız İl Milli Eğitim müdürülüğüne gönderilecektir.

6 yorum

  1. biri açıklama yapsın artık, ”LÜTFEN”… ikgm.meb de duyuru yokk… mebbiste de başvuru yapamıyorsun… kuyumculuk 22 dediler 15 kişi görünüyo… bu ne iş ya, insan hayatıyla böyle dalga geçilmez

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.