Ödev Kapakları

Yine okullarda ödev dönemleri geldi çattı. Gerek proje ödevleri gerekse performans ödevleri olsun teslim tarihleri yaklaştı. Bizler de eokul-meb.com olarak hazırladığınız ödevlere en güzel kapağı bulup eklemeniz için sizlere ödev kapakları derledik.  Aşağıda ekran görüntülerinin küçük resmi yer alan ödev kapakları indir üzerine tıklayarak indirebilirsiniz.

Bütün dersler öğrenciler tarafından oldukça sevilen bir derstir. Her öğrenci de ister ki Matematik, Türkçe, Sosyal Bilgiler, İngilizce, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi  proje ödevi kapağı ya da performans ödevi kapağı en güzel olsun. Haksız da sayılmazsınız. Ödevinizi her ne kadar hakkıyla yapmış olsanız da, eğer ödevinizin güzelliğini yansıtan bir ödev kapağı kullanmazsanız, bu güzellik kendini gösteremeyecektir. İşte bu noktadan hareketle matematik dersi dönem ödevi kapakları örneklerini bir araya topladık.

Ödev kapaklarını nasıl indirip kullanacaksınız? Hemen onu da açıklayalım. Aşağıda görsellerini gördüğünüz ve beğendiğiniz ödev kapağının üzerine tıklayın. Tıkladığınız an ödev kapağı word belgesi halinde bilgisayarınıza inecektir. Word belgesi olduğu için ödev kapakları üzerinde istediğiniz şekilde değişiklik yaparak yazıcıdan çıktı alabilirsiniz. İşte proje ve performans ödevi kapakları :

 

Dönem Ödevi Kapakları

( Beğendiğinizi İndirmek İçin Üstüne Tıklayın )

Ödev Kapakları İndir Hakkında Yorumlarınızı ve İsteklerinizi Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.