Nejat İşler’in Son Durumu Doktor Açıklaması

Nejat İşler’in Son Durumu Nasıl ? Geçtiğimiz Cuma günü acil servise kaldırılarak tedavi altına alınan ve şu an yoğun bakımda olan Nejat İşler hakkında sosyal medyada ve kimi internet sitelerinden Nejat İşler öldü mü dedikodusuna döndü. Peki gerçekten Nejat İşler öldü mü, Nejat İşler’in son durumu nasıl, ?

Nejat İşler Yoğun Bakımda Tedavisi Sürüyor

Acil serviste yapılan müdahalelerin ardından usta oyuncu Nejat İşler yoğun bakıma alındı. Bugün itibariyle (19 Ocak Pazar) Nejat İşler’in yoğun bakımda tedavisi sürüyor. Nejat İşler’in doktoru ünlü oyuncunun Nejat İşler’in son durumu hakkında açıklama yaptı , o açıklama şöyle:

“Muayene ve tıbbi tetkikler neticesinde hastamızda, şiddetli akciğer enfeksiyonuna bağlı solunum yetmezliği ve enfeksiyonun çok ilerlemiş olmasına bağlı olarak septik şok tablosu tespit edildi. Septik şok, çoklu organ yetmezliği ile seyreden veyüksek hayati riskin oluşabildiği klinik bir tablodur. Bu tanı sonucunda tedavisi, yoğun bakım ünitesinde devam ettirilmektedir. Hastamızda gelişen septik şok sonucunda akciğerleri çok ciddi şekilde etkilenmiştir. Aynı zamanda böbrekler, kalp ve kan hücrelerinin ve karaciğerin de bu durumdan etkilendiği tespit edilmiştir. Solunum cihazına bağlı olduğu için uyutulan hastamızın tedavisi halen yoğun bakım ünitesinde devam etmektedir. Hastamız, göğüs hastalıkları, yoğun bakım, enfeksiyon hastalıkları, gastroenteroloji ve kardiyoloji uzmanları tarafından takip edilmektedir.”

Nejat İşler Tedavi Sonrası İlk Fotoğrafı

nejat işler

Nejat İşler Öldü mü Haberlerine İnanmayınız, Son Durumu Hakkında Sayfamızı Güncelleyeceğiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.