Miroslav Stoch Aykut Kocaman’a Yaranamıyor

Fenerbahçe’de Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın gözden çıkardığı bu üç oyuncu, yeteri kadar forma şansı bulamadıkları için takımdan ayrılmak istediklerini hocalarına resmen iletti. Kocaman’ın sezon sonuna kadar takımdan ayrılmalarına sıcak bakmadığı bu futbolculardan Stoch’un bu kez Rusya’ya gitme konusunda kararlı olduğu belirlendi.

Sezon başında 12 milyon euro bonservis bedeli ile Spartak Moskova’dan teklif alan Slovak yıldızın menajeri aracılığıyla Rus ekipleri ile yeniden iletişime geçtiği ve transfer döneminde Fenerbahçe’den ayrılmak için tekliflerini yenilemelerini istediği öğrenildi.

Fenerbahçe Yönetimi, Stoch’u satıp satmama konusunda Kocaman’ın vereceği kararı beklerken, Başkan Aziz Yıldırım’ın bu futbolcu ile bir görüşme yapıp, motive etmeyi planladığı bildirildi. Bienvenu ve Semih’in ise iyi bir teklif getirmeleri halinde ligin devre arasında gitme olasılıklarının yüksek olduğu belirtildi.
Bu arada Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın devre arasında takıma takviye yapma konusundagirişimlere şimdiden başladığı özellikle Alex’in yerini dolduracak bir ismin arandığı açıklandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.