MEBBİS Öğretmen Atama Sonuçları Ekranı Şubat 2014

Mebbis 2014 Şubat öğretmen atama sonuçları belli oluyor. 4 Şubat’ta sona eren başvuruların ardından öğretmen atama sonuçları meb tarafından üzerinden açıklanacak. 10 bin öğretmen atama sonuçları eokul-meb.com’da olacak. 2014 öğretmen atama sonuçları, şubat 2014 öğretmen atama sonuçları için heyecan dorukta atama sonuçları bu sayfada olacak…

Şubat ataması sonuçları bugün en  geç gece saat 12:00’ye kadar açıklanmış olacak. Şubat öğretmen atama sonuçları aşağıdaki linkte olacak. Binlerce öğretmen eokul-meb.com’da yorumluyor.

Geçtiğimiz hafta başlayan şubat ayı öğretmenlik başvuruları, internet üzerinden 4 Şubat tarihine dek yapıldı. Ataması gerçekleşen öğretmenler 10 Şubat tarihinde görevlerine başlamış olacak.

öğretmen atamaları 2014

2014 Şubat Öğretmen Atama Sonuçları 6 Şubat’ta Açkılanacak Ancak MEB Sürpriz Yapıp Sonuçları Daha Erken Açıklayabilir

MEB çatısı altındaki kurumların öğretmen açıklarının giderilmesinin amaçlanıldığı bu atamalarda 10 bin öğretmen adayının ataması gerçekleştirilecek ve bu atamalar : açıktan ve kurumlar arasından ya da milli sporcuların ataması kapsamında olacak.

Aşağıdan Sorularınızı  ve Yorumlarınızı Hemen Yazarak Cevaplamalara Katılabilirsiniz.

Öğretmen adayları başvurularını yaparken , internet üzerinden yapılan başvuruda, üç temel düzenleme görecekler bunlar: ilk atama, Açıktan ve kurumlar arası yeniden atama, milli sporcu ataması şeklinde olacak.

Adaylar öğretmen atama sonuçlarını bakanlığın resmi adresi olan atama.meb.gov.tr üzerinden öğrenecek. Sonuçlar başkaca herhangi bir web sitesinden yayınlanmayacak. Bilginize.

Öğretmen Atama Sonuçları Ekranı İçin Tıklayın ( Henüz Açıklanmadı)

KPSSP121 puan türünde minimum , taban puan almış adaylar başvuruda bulunabilecek, ayrıca adayların başvurabileceği dallar ise: Türkçe, ilköğretim matematik, fen bilimleri/fen ve teknoloji, sosyal bilgiler, Türk dili ve edebiyatı, tarih, coğrafya, matematik (lise), fizik, kimya, biyoloji, din kültürü ve ahlak bilgisi yabancı dil  (Almanca, Fransızca, İngilizce) öğretmenliği olacak.

29 ocak- 4 şubat tarihleri arasında yapılan başvuruların atamaları 6-7 şubat tarihleri arasında gerçekleşecek ve 10 şubat tarihinde öğretmenler iş başı yapacaklar.

2014 Şubat Ataması Sonuçları Ekranı Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

8 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.