MEB İl Dışı Yer Değiştirme Sonuçları 26 Haziran 2014

Meb il dışı yer değiştirme sonuçları 26 haziran 2014 hakkında bilgi kısaca

Öğretmenlerin il dışı yer değiştirme sonuçları için harekete geçildi. Bugün en geç saat 18.00’e kadar açıklanması beklenen sonuçlar eş zamanlı olarak sitemizde yer alacak.

Öğretmenler için önemli gündemlerden biri olan il dışı yer değiştirme sonuçlarının bugün akşam saatlerine yakın açıklanması bekleniyor. İl dışı atama sonuçlarının Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından http://atama.meb.gov.tr adresinden açıklanmasıyla birlikte sonuçlar sitemizde de vereceğimiz linkte olacaktır.

Vereceğimiz bağlantıya tıkladıktan sonra karşınıza gelen sayfaya T.C Kimlik Numaranızı girmeniz atama sonuçlarını öğrenmeniz için yeterli olacaktır. Ataması gerçekleştirilen öğretmenlerin karşısına gelen sayfada, atandığı kurum, kaçıncı tercihine atandığı ve tercih edilen diğer okulların puanları yer alacak.

Kararnameler Online Ortamda ve Hızlı Gönderilecek

İl dışı ataması gerçekleştirilen öğretmenlerin kararnameleri online olarak İl Milli Eğitim Müdürlüklerine gönderilecek. Bu nedenle ataması yapılan öğretmenler sonuçlarını öğrendikten sonra ilişiklerini 1-2 gün içinde kesebilecekler ve yeni okullarından görevlerine başlayabilecekler. İl dışı atamalar, sonuçlar ve sürecin son noktasına kadar merak edilen her şey sitemizde yer alacak ve sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. İl dışı atamaları yapılan öğretmenlere yeni görev yerlerinde başarılar dileriz.

MEB İl Dışı Yer Değiştirme Sonuçları 26 Haziran 2014 Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.