MEB Alan Değişikliği Açıklaması

MEB alan değişikliği açıklaması ile ilgili haber, liselerde alan değişikliği ne zaman yapılacak sorusunun cevabı bu yazıda.

16-20 Aralık 2013 Tarih Aralığında Alan Değişikliği Başvuruları Verilecek

MEB’in İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre alan değişikliği yapacak öğretmenler başvurularını 16-20 Aralık 2013 tarihleri arasında yapmalı. Alan değişikliği fen liseleri, sosyal bilimler liseleri, bilim ve sanat merkezleri, güzel sanatlar ve spor liseleri (beden eğitimi,müzik ve görsel sanatlar/resim öğretmenlikleri) dışındaki liselerde yapılabilmekte. Bu doğrultuda kontenjanlar “http://kontenjan.meb.gov.tr” adresine 13 Aralık 2013 saat 12:00’ye kadar girilmeliydi. Şimdi ise başvuru süreci başlıyor. Bilgi ve kontenjan girişinin belirtilen sürede yapılması gerektiği daha önce İnsan Kaynakları tarafından bildirilmişti. Şimdi ise alan değiştirecek öğretmenler başvuru tarih aralığına dikkat etmeli.

MEB yeni alan değişikliği açıklaması ile ilgili görüşlerinizi ve öğretmenlerin alan değişikliği konusundaki düşüncelerinizi yorum bırakarak paylaşabilirsiniz.

2013-Alan-değişikliği-ne-zaman-yapılacak-370x270

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.