LG G Flex Özellikleri Fiyatı ve Çıkış tarihi

LG G Flex Fiyatı ve Çıkış Tarihi, LG G Flex Özellikleri Nelerdir Hemen Bu teknoloji harikasını tanıtalım.

LG G Flex Nasıl Bir Telefon

LG G Flex, LG nin ürettiği akıllı telefonlardan farklı olarak kavisli bir ekrana sahip. Bu telefonun tanıtımı geçtiğimiz haftalarda yapılmıştı. Bu tanıtımdan önce kavisli ekrana sahip olarak üretilen ilk telefon olan Galaxy Roundun tanıtımı Samsung tarafından yapılmıştı. Ancak iki telefonun özelliklerini kıyaslamak icap ederse LG’nin özelliklerinin daha iyi olduğu ortaya çıkıyor. Bununla birlikte LG G Flex adının özelliğini taşıyor ve gerçekten esneyebilmekte. Ayrıca telefon çizildiği takdirde bunu kendi kendine onarabiliyor.

LG G Flex’in özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse; bu ürün 720p çözünürlük içeren 6 inç esnek yapıda bir ekrana, Qualcomm Snapdragon 800 işlemciye, 2 GB RAM’e, 13 MP kameraya ve 3500 mAh bataryaya sahip. Ek olarak telefonda işletim sistemi olarak android kullanılıyor.

LG G Flexin satışı Güney Kore’de önümüzdeki hafta başlayacak. Cihaz ilk kez 12 Kasımda satışa sunulacak. G Flex’in Avrupa da satışa çıkma tarihi ise Aralık olacak. Ürünün satışa sunuluş fiyatı 999,900 Kore Wonu yani 1950 TL olacağı söylendi. Ama ürünün Avrupada satış fiyatı ile alakalı hali hazırda bir bilgi sunulmuş değil.

lg flex özellikleri

LG G Flex Özellikleri Hakkında Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.