KYK Yurt ve Burs Başvuruları 2014 2015

2018 2019 KYK Burs Başvuruları ve KYK Yurt Başvuruları Başladı.  İlk kez bir yükseöğretim programına yerleşen öğrenciler ile ara sınıf öğrencilerinin Öğrenim Kredisi ve Burs Başvuru işlemleri ile yurt başvuruları online olarak KYK (Kredi Yurtlar Kurumu) aracılığıyla yapılıyor. Peki KYK Yurt Kredi ve Burs başvurusu nasıl Yapılacak İşte Adresler :

kykburskredi

KYK Yurt İçi Yurt, Kredi ve Burs Başvurusu İçin Tıklayın

KYK Yurt Dışı Yurt, Kredi ve Burs Başvurusu İçin Tıklayın

Yeni öğretim yılı 2013 Kredi Yurtlar Kurumu KYK Burs başvurusu online, KYK yurt başvurusu işlemleri 29 Temmuz 2013 tarihinde başladı. Burs başvuruları 2013, KYK Burs başvuruları 2018 2019 ve KYK Öğrenim Kredi ve Yurt Başvuruları online olarak yukarıdaki linklerden yapabilirsiniz.

Doğrudan Başvuru Sayfaları : (İlk Kez Üniversiteye Yerleşen Öğrenciler de Bu Linkleri Kullanacaklardır.)

 

KYK Yurt Başvurusu Sayfası İçin Tıklayın

 

KYK Burs Başvurusu Sayfası İçin Tıklayın

 

Kredi Yurt ve KYK Burs Başvuruları İle İlgili Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

26 yorum

  1. BEN BURS BASVURUSU YAPTM 09.10.2013 FAKAAT GERI ODEMELI BURS BASVYRU INTERNETTE DOLDU YAZIYO SISTEME ALINACAKTIR TC NIZDE BI SORUN YOKSA YAZDI BASVURUM KABUL EDILIRMI

  2. Arkadaşlar explorerdan başvuru yapamıyorsanız firefoxu ya da yandexi indirip başvuru yapmayı deneyebilirsiniz.Yandexte yaptığınızda sisteme giriş bilgilerinizi girdiğinizde yenisayfa açılıyo yeni sayfaya değil de önceki giriş yaptığınız sayfada başvuru sayfası açılıyor. oradan yapabilirsiniz.Allah yardımcınız olsun.

  3. ben kredi başurusu yapıyorum 3 gündür deniyorum fakat sürekli olarak güvenlik kodu hatası veriyo yada yenileyip duruyo napıcağımı bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim ..

  4. 2011 de Ingilizce Ogretmenligi için üniversiteme kayit yaptirdim. Hazirlik sinifini geçtim. Ancak ders secimi yapmadan dil eğitimi için yurt disina ciktim. 1.5 donem sonra 2012-2013 2. döneminde okula basladim. simdi KYK bursuna başvurdum. Devam etmediğim 1.5 yil burs almama engel olur mu, ne yapmaliyim?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.