KYK Yurt Başvurusu 2013

KYK Yurt Başvurusu 2013
 • 29.07.2013

Kredi Yurtlar Kurumu KYK Yurt Başvuruları Başladı. 2016 2017 KYK Burs Başvuruları ve KYK Yurt Başvuruları Başladı.  İlk kez bir yükseöğretim programına yerleşen öğrenciler ile ara sınıf öğrencilerinin Öğrenim Kredisi ve Burs Başvuru işlemleri ile yurt başvuruları online olarak KYK (Kredi Yurtlar Kurumu) aracılığıyla yapılıyor. Peki KYK Yurt Kredi ve Burs başvurusu nasıl Yapılacak İşte Adresler :

kykburskredi

KYK Yurt İçi Yurt, Kredi ve Burs Başvurusu İçin Tıklayın

KYK Yurt Dışı Yurt, Kredi ve Burs Başvurusu İçin Tıklayın

Yeni öğretim yılı 2013 Kredi Yurtlar Kurumu KYK Burs başvurusu online, KYK yurt başvurusu işlemleri 29 Temmuz 2013 tarihinde başladı. Burs başvuruları 2013, KYK Burs başvuruları 2016 2017 ve KYK Öğrenim Kredi ve Yurt Başvuruları online olarak yukarıdaki linklerden yapabilirsiniz.

Doğrudan Başvuru Sayfaları : (İlk Kez Üniversiteye Yerleşen Öğrenciler de Bu Linkleri Kullanacaklardır.)

 

KYK Yurt Başvurusu Sayfası İçin Tıklayın

 

KYK Burs Başvurusu Sayfası İçin Tıklayın

 

Kredi Yurt ve KYK Burs Başvuruları İle İlgili Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. bedir dedi ki:

  ya burs ne zaman aciklaniyor acaba

 2. BÜŞRA dedi ki:

  burs başvurusu yaptım ama yurt başvurusu yapamıyorum daha t.c. baba adı kısmını geçmiyor sistemde hata veriyor yapabilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.

 3. betim dedi ki:

  kyk basvuru formunu doldurdum ama kayıt ettımı bılmıyorum bunu nasıl anlayabılırım hçbir şey yazmıyor tamamlandı falan diye lutfen acıl yardım…

 4. 133 dedi ki:

  yogunluka alakası yok yani ardaşlar.

 5. 133 dedi ki:

  arkadaşlar kyk.gov dan drek girin bilgilerinizi girin sonra bulundugunuz sekmede degil yan sekmede açıyor bulundugunz sekeme yeni başvuru için yandaki sekmeden çıkıyor. ben yaptım sizinkilerde4 çıkar inşallah bnimkide kırklareline çıktı varsa başka çıkan arkadaşlar görüşelim.

 6. Hülya dedi ki:

  başvuru yapamıyorum neden acaba ?

  1. MURAT dedi ki:

   arkadaşlar,google chromedan giriş yapın. tcnizi girdikten sonra sayfa yenileniyor gibi gözüküyor ama sol üst tarafta yeni bir sayfa açılıyor ona dikkat ederseniz başvuruyu rahatlıkla yapabilirsiniz.

   1. UTKU TÜRKMEN dedi ki:

    arkadaşlar, birbirimizi yanıltmayalım.
    sayfanın açılmasının Google chrome ile ilgisi olmadığı gibi, öyle de yapsak sözünü ettiğiniz sekme çıkmıyor. sayfaya tc kimlik, baba adı ve güvenlik kodunu girdiğinizde yenileniyor. başkaca bir gelişme yok.

    1. belgin ışık dedi ki:

     Utku arkadaşım Murat arkadaşımın söylediği test edilip onaylanmıştır. Bence sen bir daha dene insanları yanıltma.

 7. MERVE dedi ki:

  bu sayfa formu kabul etmiyor yoğunluktan mı

 8. Merve dedi ki:

  Yurt başvurusu yapmış olan biri lütfen yardımcı olsun.

  1. elif dedi ki:

   arkadaşım bnde başta yapamadım ama sonra oldu google chroom dan yaptım tc falan istenilen sayfadan girdim o sayfanın yanındaki sekmede açıldı ordan yaptım inşallah seninkide olur

 9. Merve dedi ki:

  Ben yurt başvurusu yapmak istiyorum ama yapamıyorum T.C yanlış diyor onaylamak istiyorum alanları dolduruyorum bu sefer kodu yanlış girdiniz diyor.

 10. Yunus dedi ki:

  Sanırım site yoğunluktan çökmüş.

YORUM YAZ