KYK Yurt Başvurusu 2013

Kredi Yurtlar Kurumu KYK Yurt Başvuruları Başladı. 2018 2019 KYK Burs Başvuruları ve KYK Yurt Başvuruları Başladı.  İlk kez bir yükseöğretim programına yerleşen öğrenciler ile ara sınıf öğrencilerinin Öğrenim Kredisi ve Burs Başvuru işlemleri ile yurt başvuruları online olarak KYK (Kredi Yurtlar Kurumu) aracılığıyla yapılıyor. Peki KYK Yurt Kredi ve Burs başvurusu nasıl Yapılacak İşte Adresler :

kykburskredi

KYK Yurt İçi Yurt, Kredi ve Burs Başvurusu İçin Tıklayın

KYK Yurt Dışı Yurt, Kredi ve Burs Başvurusu İçin Tıklayın

Yeni öğretim yılı 2013 Kredi Yurtlar Kurumu KYK Burs başvurusu online, KYK yurt başvurusu işlemleri 29 Temmuz 2013 tarihinde başladı. Burs başvuruları 2013, KYK Burs başvuruları 2018 2019 ve KYK Öğrenim Kredi ve Yurt Başvuruları online olarak yukarıdaki linklerden yapabilirsiniz.

Doğrudan Başvuru Sayfaları : (İlk Kez Üniversiteye Yerleşen Öğrenciler de Bu Linkleri Kullanacaklardır.)

 

KYK Yurt Başvurusu Sayfası İçin Tıklayın

 

KYK Burs Başvurusu Sayfası İçin Tıklayın

 

Kredi Yurt ve KYK Burs Başvuruları İle İlgili Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

14 yorum

 1. arkadaşlar kyk.gov dan drek girin bilgilerinizi girin sonra bulundugunuz sekmede degil yan sekmede açıyor bulundugunz sekeme yeni başvuru için yandaki sekmeden çıkıyor. ben yaptım sizinkilerde4 çıkar inşallah bnimkide kırklareline çıktı varsa başka çıkan arkadaşlar görüşelim.

  • arkadaşlar,google chromedan giriş yapın. tcnizi girdikten sonra sayfa yenileniyor gibi gözüküyor ama sol üst tarafta yeni bir sayfa açılıyor ona dikkat ederseniz başvuruyu rahatlıkla yapabilirsiniz.

   • arkadaşlar, birbirimizi yanıltmayalım.
    sayfanın açılmasının Google chrome ile ilgisi olmadığı gibi, öyle de yapsak sözünü ettiğiniz sekme çıkmıyor. sayfaya tc kimlik, baba adı ve güvenlik kodunu girdiğinizde yenileniyor. başkaca bir gelişme yok.

  • arkadaşım bnde başta yapamadım ama sonra oldu google chroom dan yaptım tc falan istenilen sayfadan girdim o sayfanın yanındaki sekmede açıldı ordan yaptım inşallah seninkide olur

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.