KYK Burs Sonuçları 2014 2015

Yeni yıl 2018 2019 KYK burs başvuru sonuçları açıklanıyor. KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak, KYK burs sonuçları, öğrenciler bugünlerde iyi haberi alabilirler. KYK burs sonuçları perşembe ya da en geç cuma günü açıklanacak. Başbakanlık bursuna başvuranlar burs sonuçlarının ne  zaman açıklanacağını merak etmektedir. KYK burs sonuçları sorgula öğren 2013-2014 eğitim ve öğretim yılı burs sonuçları tahmini olarak 3 Aralık- 15 Aralık tarihleri arasında açıklanacaktır. KYK burs sonuçları öğren 2018 2019

kyk-burs-kredi sonuçları

Üniversitelerde tercih ettikleri ve istedikleri öğretim programlarına yerleşen öğrenciler şimdi de Başbakanlık burs sonuçlarını beklemeye başladı. Kredi ve Yurtlar Kurumu Burs ve Kredi Başvuru sonuçları üniversitelere yerleşen  ve bu bursa başvuru yapan öğrenciler tarafından heyecanla beklenmekte. Sonuçların aralık ayının ilk haftası açıklanacağı tahmin ediliyor. Başbakanlık bursu talep eden öğrenciler sonuçları  KYK’nın resmi internet adresinden takip edebilirler. Burs almaya hak kazanan öğrenciler ilk ödemelerini 7 Ocak 2014 tarihinde alacak.

KYK Burs Başvuru Sonuçları İçin Tıklayın

Açık öğretim fakültesi dahil olmak üzere üniversitelerde okuyan tüm öğrenciler bu bursa başvuru yapabilmekte. Başvurular her yıl Ekim ve Kasım aylarında yapılıyor. Burs yardımını hak eden öğrencilere aylık 480 lira ödeme yapılması planlanıyor. Yüksek lisans öğrencileri 560, doktora öğrencileri ise 840 lira burs alacak.

2013 KYK Burs Sonuçları, KYK Burs Sonuçları, İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Aktarabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.