Kurt Seyit ve Şura Dizisi Ne Zaman Başlayacak

Kurt Seyt ve Shura kitabı ekranlara taşındı Kurt Seyit ve Şura ne zaman başlıyor, özellikle Kıvanç Tatlıtuğ hayranları merak içerisinde Kurt Seyit ve Şura dizisi ne zaman başlayacak. Mart ayında dizi sizlerle olacak.  

Herkesin merakla beklediği dizi Kurt Seyt ve Shura dizisi mart ayında Star TV ekranlarında bekleyenleri ile buluşacak.

kurt seyit ve şura

Karakterini Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Kurt Seyt Eminof senaryoya göre Kırım da yaşayan Türk bir ailenin çocuğudur. Babasının izinden giden Kurt Seyt Rus ordusunda başarılı bir şekilde görev yapmakta olan bir subaydır. Küçüklüğünden itibaren tıpkı bir asker gibi yetiştirilen bu karakterin amacı doğup büyüdüğü topraklarda bir aile kurmaktır. Meslektaşı olan arkadaşlarına karşı son derce bağlı, sadık ve adil bir kişilik olmasının yanı sıra merhametli ve sıcak bir kişidir. Shura ile tanışması bir de Rusya’da devrim olması onu değiştirmiştir. Yaşadığı aşkla birlikte daha da durumların tehlikeye girmesi ve ailesiyle verdiği kavga onu İstanbul’a doğru sürükler.

Karakterini Farah Zeynep Abdulla’ın canlandıracağı Shura ise bir Rus ailesinin güzel mi güzel kızıdır. Adına düzenlenen baloda Kurt Seyt’e aşık olur. Bu durum onun gelişmesini ve güzel kadına dönüşmesini hızlandırır. Yaşadıkları aşk giderek büyürken entrikalar da artmaktadır. Shura’yı macera dolu bir yaşam beklemektedir.

Kurt Seyit ve Şura Dizisi Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.