Kurt Seyit ve Şura Dizisi Konusu

Kurt seyt ve shura dizisi konusu, Kurt seyit ve şura dizisi konusu

Nermin Bezmen’in aynı ismi taşıyan romanından Star TV de dizi şeklinde yayınlanacak olan Kurt seyt ve Shura dizisinde , başrollerde Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah bulunmakta  Diziyi Ay Yapım yapımcılık yaparken, yönetmen koltuğunda Hilal Saral oturmakta ve senaristliğini ise Ece Yörenç üstlenmekte.

kurt seyit ve şura

Dizinin konusu ise şöyle:

Kurt Seyt Emirnof babasının izinden gelen onurlu, dürüst bir türkmen ailenin çocuğuydu ve babası gibi o da Rus İmparatorluk ordusunda subaylık görevindeydi. Çocukluğundan beri babası tarafından bir asker olarak eğitilen Kurt Seyt görevini yaparken bir yandan da düzenli bir aile kurma niyetinde olan bir adamdı. Kendisi gibi askerlik mesleğini icra eden arkadaşlarına çok sadık bir bireydir, Rusya’da gerçekleşen devrim ve Shura ile olan aşkı onun içinde bulunduğu tehlikeyi daha da büyütür ve bu maceranın ucu İstanbul’a dek uzanmaktadır.

Farah Zeynep Abdullah’ın hayat verdiği Shura, zengin ve soylu bir Rus ailenin kızı olarak dünyaya gelmiştir. Shura, Petrograd’da ilk defa sosyetenin içine çıktığı davette Kurt Seyt’le tanışır ve ilk görüşte aşk başlar. Karşılarına çıkan her zorluğa rağmen aşkları güçlenen ikili, serüvenlerine İstanbul’da devam ettireceklerdir.

Kurt Seyit ve Şura Dizisi Konusu Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.