Kurt Adam Diyeti Nedir Nasıl uygulanır

Kurt Adam Diyeti Nasıl Uygulanır, Kurt Adam Diyeti Nedir

Dünyamızın uydusu olan Ay’ın Dünyaya göre bulunduğu konum dikkate alınarak yapılan Kurt Adam Diyeti nasıldır? Ay diyeti nedir nasıl uygulanır?
Dünya çapında ün kazanmış kişilerin yaptığı kurt adam diyeti, Ay’ın dolunay veya yeni ay şeklinde olduğu zamanlarda yapılır. Madonna ve Demi Moore gibi çok tanınmış kişilerin yaptığı ve bu sayede dünya çapında öğrenilen bu diyet son zamanlarda sık sık gündeme geliyor. Fazla kilolarından rahatsız olan bayanların rahatlıkla yapabileceği bir diyet çeşididir. Bu diyet sayesinde günde üç kiloya kadar zayıflamamız mümkün.

Rivayetlere göre gel-git zamanında vücudumuzda bulunan sular tıpkı okyanuslardaki gibi azalıyor ve çoğalıyor. Bu dönemlerde vücudumuzdaki toksik maddeleri ve sıvıları atmamızı sağlayan detoks ile kilolarımızdan kurtulmamız da kolaylaşıyor.

kurt adam diyeti

Peki bu kurt adam diyeti nasıl uygulanır?

1) Esas dolunay diyeti:

24 saat yalnızca meyve suyu ve su tüketerek uygulanır. Bu kısmı dolunay veya yeni ay evresinde uygulanır ve ek bir yiyecek tüketimi olmadığı için vücudumuzdan toksik maddelerin atılması kolaylaşır. Bu sayede 1 gün içinde 3 kiloya kadar zayıflamamız mümkün hale gelir.

2) Genişletilmiş dolunay diyeti:

Bu kısmını da esas kısımda olduğu gibi dolunay veya yeni ay evrelerinde yapabilir. Aynı şekilde 24 saat sadece su ve meyve tüketilir. Başlamamızın ardından ayın bazı günlerinde bu diyetin diğer kısımları yapılır.

Kurt Adam Diyeti hakkında Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan hemen Paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.