KPSS Başvuru Merkezleri 2014

KPSS Başvuruları , 2014 KPSS başvuruları nerede yapılacak ? İşte 2014 KPSS Başvuru Merkezleri :

2014 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS), Lisans düzeyinde 2014 tarihinde Cumartesi Pazar sabah ve Pazar öğleden sonra olmak üzere iki oturumda yapılacaktır.

2014-KPSS’ye Lisans mezunları ve öğretmen adayşarı (ÖABT) mezunları ile mezun olabilecek durumda olan adaylar gireceklerdir.

kpss başvuru merkezleri

Sınava başvurma işlemleri, 2014 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular, başvuru merkezlerince yürütülecektir.  ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticilikleri KPSS’de başvuru merkezi olarak görev yapacaklardır.

İşte 2014 Lisans Düzeyi KPSS Başvuru Yerleri :

Başvuru Merkezleri İçin Tıklayın

Adres İline Göre Tercih Edilebilecek Sınav Merkezleri İçin Tıklayın

Sınava katılmak isteyen adaylar, Kılavuz ile Aday Başvuru Formuna, başvurma süresi içinde ÖSYM’nin http://www.osym.gov.tr  internet adresinden ulaşacaklardır. Kılavuz dağıtımı ve satışı yapılmayacaktır.

2014-KPSS Ortaöğretim/Önlisans Kılavuzunda; başvurma, sınav, değerlendirme ve yerleştirme ile ilgili ayrıntılı bilgiler yer almaktadır. Sınava başvuracak adayların bu kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur. KPSS Başvuru merkezleri , KPSS Başvurusu hangi okullardan nerelerden yapılacak

2014

Eokul-meb.com

11 yorum

  1. 2012 kpss 64 puan aldım tercıh yaptım ama hiç bir yanıt gelmedi haziranda bit daha yapıcam bunun için şifremi kaybetim için öysm sayfamı açamıyorum yapmam geren ne rıca etsem yardımcı olurmusnz plaes:)

  2. komşumuz da kpss ye girmek istiyor ama kendisi 12 yıl önce Yozgat’ımızın bir liseden mezun.. şu an Ankara da oturuyor.. başvuruyu nerden nasıl yapabilir acaba?
    birde başvuru için okula gitmek zorunlu mu internet üzerinden kendimiz yapamazmıyız??

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.