Kösem Sultan Dizisinde Oynayan Küçük Kız Kim

Kösem Sultan Dizisinde Oynayan Küçük Kız Kim hakkındaki yazımızı sizler için hazırladık.

Star Tv ekranlarında beğeni ile izlenen Muhteşem Yüzyıl dizisi tarafından başlatılan Osmanlı tarihi ve saray yaşantısı ile ilgili dizi yapma furyası halkın ilgisini  topladı ve televizyonlarda en çok beğenilen diziler halinde geldi. Kanuni Sultan Süleyman’ın yaşamı etrafında Osmanlı yaşantısını bizlere sunan Muhteşem Yüzyıl dizisi 11 haziran günü 139. ve son bölümü ile karşımızdaydı. Finalini yapan dizi, son sahnesinde yayınlanan fragman ile bu dizi furyasının sonlanmadığını bizlere haber veriyordu adeta. Star Tv kanalında izleyiciye sunulan Kösem Sultan dizinin tanıtımıydı ve sevenleri tarafından heyecanla izlendi. Osmanlı’da sarayda, 12-13 yaşında bir kızın balkonundan tebaasına selam verdiği görüntüler büyük ilgi topladı ancak kısa sürdü.

Kösem sultan dizisinin tanıtımı kısa olmasına rağmen akıllara kazındı ancak bir çok soruyu beraberinde getirdi. Öncelikle akıllarda bu küçük kız kim, Kösem Sultan’ı oynayacak kişi kim soruları belirdi. Şu an için Kösem Sultan dizisi ile alakalı pek bilgi yok. Ancak yayıncılarımız konu ile ilgili haberleri takip ediyor ve Kösem Sultan dizi ile alakalı tüm haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Konu ile ilgili bir bilgi de diziyi Muhteşem Yüzyılın ilk bölümlerinin çekimini üstlenen yönetmen kardeşler çekecek ve eğer bir terslik olmazsa 2015 senesi eylül ayında dizi Star Tv’de yayınlanmaya başlayacak.

12620141643396435439_3

Kösem Sultan Dizisinde Oynayan Küçük Kız hakkında yorum yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.