Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru yap

Türk televizyonlarının uzun soluklu ve en çok kazandıran yarışması Kim Milyoner Olmak İster programı sayesinde, yarışmacılar bilgileriyle para kazanma fırsatını yakalıyor. Belli bir dönem “Kim 500 Milyar ister” adıyla yayınlanan program bir süre yayınlanmadı. Ardından Kim Milyoner Olmak İster ismiyle ATV ekranlarında seyircinin karşısına çıktı. İzlenme rekorları kıran programa bir çok başvuru talebi geldiği biliniyor.

kim milyoner olmak ister

Programın sunucusu Kenan Işık artık bu programın vazgeçilmez fenomeni oldu. ATV’nin sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu doldur 2014,  Hatta bir dönem Kenan Işık’ın yarışmacılardan cevabı aldıktan sonra “Emin misin? ve Son kararınız mı?” soruları halk arasında dilden dile dolaşır olmuştu.

Programa katılıp sizde yarışmak istiyorsanız Kim Milyoner Olmak İster öncelikle başvuru formunu noksansız ve yanlışsız doldurmalısınız. Web adresinden doldurduğunuz form kabul görülmesi halinde yetkililer sizinle irtibat kuracaklardır. Her ne olursa olsun bilginize güveniyorsanız form doldurun ”bana çıkmaz” diyerek umutsuzluğa kapılmayın.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu İçin Tıklayın

Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. 12. sorunun ödülü 1 Milyon Türk Lirasıdır. Halen bu büyük ödülü kimse kazanamamıştır. Bu nedenle ödülü kazanan ilk kişi Türk televizyon tarihine de adını altın harflerle yazacaktır. Yarışmada belirli joker haklarınız ve baraj soruları mevcuttur. Bu baraj sorularını atlatmanız halinde baraj ödülünün mutlaka sahibi olacaksınız.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu İle İlgili Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

7 yorum

  1. BEN KİRİMDA YAŞİYÖRUM,KAC KEZ MESSAJ ATTİM ,AMA CEVAB YAZMİYÖRLAR,YABANCİ UYRUKLİ OLSAM ,NASL KATİLABİLİRİM,ZATEN BİZLER KİRİM TURKLERDENİZ,YABANCİ SAYİLMAYİZ,RUHAN VE KALBEN –TURKLERİZ BİZLERDE ELBETTE,YARDİM EDİNİZ KATİLMAMA,AYRİCA,BENDE TC KİMLİK YOK ,):

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.