Kayseri Kar Tatili Var mı 12 Aralık 2013

Kayseri Kar Tatili Var mı 12 Aralık 2013
 • 11.12.2013

12 Aralık perşembe Kayseri Kar Tatili Var mı Kayseri Okullar Tatil mi 12 Aralık 2013

Kayseri kar tatili son dakika haberleri güncellenerek sayfamızda. Kayseri’da kar yağışı ve aşırı soğuklar etkisini sürdürmeye devam ediyor. 12 Aralık Perşembe Kayseri kar tatili olacak mı, Kayseri’da okullar tatil mi, Valinin açıklaması ve Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda Kayseri kar tatili haberi son durum eokul-meb.com’da olacak. Kar tatili Kayseri 12 Aralık 2013 Perşembe günü Kayseri okullar tatil mi işte resmi bilgiler ve son durum

12 Aralık Kayseri Kar Tatili Var mı ? Henüz Bir Açıklama Gelmedi, Haber Bekleniyor

öğrencilere kar tatili

12 Aralık Kayseri Kar tatili haberi henüz gelmedi. Kayseri Valiliği ve Kayseri MEB kaynaklarını takipteyiz, Kayseri kar tatili gelir gelmez eokul sayfamızda sizlere duyuracağız. Kayseri’daki kar yağışı durumunu, buzlanmayı ve hava soğukluğunun durumunu aşağıdan hemen yazarak, binlerce kişinin okumasını sağlayabilirsiniz.

Kayseri Kar Tatili Olması İçin Bulunduğunuz Yerdeki Durumu Paylaşarak, 12 Aralık İçin Kar Tatili İsteklerinizi Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. üniversiteli dedi ki:

  acaba tatil olunca üniversitelere de tatil oluyor mu?

 2. fatma zehra dedi ki:

  ya hadi okula gitceem bu habere göree

 3. tuba dedi ki:

  develi buz tuttu akşamda beri tipi var tatil etmek için daha ne bekliyosunuz ölmemizimi!

 4. aslı dedi ki:

  Lütfen tatil olsun yerlerde tamam az kar var ama buzlanma var tatil olmazsa servisler kaza yapar biz okula giderken donuyoruz lütfen lütfen tatil olsun!!!

 5. Kayseri dedi ki:

  Okula yürüyene kadar 10-15 kez filan düşmüşümdür okulda 2 kişi kafasını yardı. -13 dereceden bahsediyoruz Kayseriye birçok şehirden daha fazla kar yağdı hep tatil oldu ama Kayseriye tatil yok. Vali duy sesimizii

 6. ibrahim dedi ki:

  Bu gün kaza yapan birsürü araç gördüm. Tatil olması için bir servisin çarpmasınımı bekliyosunuz. İlla birimi ölsün…

 7. ibrahim dedi ki:

  Benim okulumdan eve yarım saat sürüyo didişte çok üşüyorum. Ve çok zorlanıyorum. Lütfen yardımcı olun. Gereğini arz ederim.

 8. olcay dedi ki:

  Develi ilçe si nde şu saatlerde tipi soguk don hepsi var neden hala tatil düşünülmuyor vali bu havadan daha nasil kötü bir hava bekliyorda bizim haberimizmi yok

  Tatil haberini biran once verirseniz sevinirim cocuklar bu havadan korkuyorlar huzursuzlar lütfen

 9. kayseri dedi ki:

  vali amca donuyoz lütfen tatil et bizim okulun arkasanda dize kadar geliyorkar kalınlıgı kendini aştı

 10. beste dedi ki:

  Kayseri de gerçekten okula çok zor şartlarda gidiyoruz ve biz okula giderken merdivenlerden dolayı çok zor anlar yaşıyoruz lütfen buna bir çözüm bulunuz (birçok arkadaşımız bu olaylarda yaralandı)

YORUM YAZ