Kar Tatili Olan İller ve İlçeler Kasım 2014

Hafta sonu boyunca Türkiye’nin özellikle kuzey batı kesimi Balkanlar’dan gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisi altında kaldı. Yurdun bazı bölümlerinde soğuk hava sıfırın altına inerken bazı yerlere de yılın ilk karı düştü.

HAKKARİ BEYAZ BÜRÜNDÜ   

HAKKARİ’de gece saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı, kent merkezi ve yüksek kesimleri beyaza bürüdü. Kar yağışı nedeniyle 7 köy 14 mezranın yolu kapandı.

Dün akşam saatlerdinden itibaren etkili olan yağmur, bu sabaha doğru yerini kar yağışına bıraktı. Yoğun kar yağışı ile birlikte kent merkezi ve yüksek kesimler beyaz örtü ile kaplandı. Kent merkezindeki kar kalınlığı 5 santimetreyi bulurken, yüksek kesimlerde 30 santimetreye ulaştı. Sabah iş yererinin kepenklerini açanlar, iş yerlerinin önündeki karları temizlemeye çalışırken, zaman zaman karla karışık yağan yağmur nedeniyle bazı caddelerde de su birikintileri oluştu.

Kar Tatili 24 Kasım Kar Tatili Olan İller ve İlçeler Birçok ilde kar tatili haberi gelmeye devam ediyor. 24 Kasım Kar tatili olan iller Hangi illerde kar tatili var. 12 Aralık okullar tatil mi kar tatili var mı İstanbul Ankara kar tatili haberleri, tüm detaylar güncel son dakika haberleriyle sabaha kadar bu sayfada

24 Kasım Pazartesi Günü İçin Kar Tatili Haberleri Güncellenerek Bu Sayfada….

hangi iller kar tatili

İstanbul ve Ankara Kar Tatili Haberleri de Bu Sayfada Olacak

Uzmanlar hafta içi hava sıcaklığında önemli bir değişikliğin olmayacağını kaydediyor. Rüzgarın kuzey ve güney batıdan eseceği tahmin ediliyor.

BAŞKENT’İN YÜKSEK KESİMLERİNE KAR YAĞDI

Ankara’da şehir merkezine yağmur yağarken, yüksek tepelere kar yağdı. Gece saatlerinde hava sıcaklığının düşmesi sonucu yağan kar, havanın aydınlanmasıyla kesildi. Mamak ilçesindeki tepelerin beyaza büründüğü gözlendi. Başkentliler, kent merkezindeki ağaçların yeşil ve sarı tonlardaki yapraklarıyla tepelere düşen beyaz kar manzaralarını birlikte fotoğrafladı.

24 Kasım Kar Tatili Olan İller Şu Şekilde :

Şimdilik henüz yok

SİVAS BEYAZA BÜRÜNDÜ

Sivas’ta sabah saatlerinde başlayan kar yağışıyla kent beyaza büründü.

Sivas’ta gün boyu aralıklarla etkili olan yağmur yerini kara bıraktı. Sabah erken saatlerden itibaren kent genelinde kar yağışı etkili olmaya başladı. Yağış ile birlikte Sivas kent merkezi beyaza büründü, hava sıcaklığı 0 dereceye düştü. Kar yağışı ile birlikte araç ve yaya trafiğinde aksamalar meydana geldi.

Güncellenmeye devam edilecek …

Kar Tatili, Kar tatili Olan İller Hakkında Sorularınızı ve Taleplerinizi Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

57 yorum

 1. Canım valim bu mesajım sana gelsin.Evet tüm okullar iller tatil oluyor.Neden bizim İstanbul ilimiz tatil olmuyor.Bol bol kar yağsın diyorsunuz daha ne kadar yağacak.O kadar çocuğun okula giderken bir servisleri bile yok bu havada onların nasıl gideceğini hiç mi düşünmüyorsunuz.Valim artık verin şu tatili de bizde rahat edelim onlarda.

 2. KONYA MERKEZ Samimi duygularımla yazıyorum otobüsten indim evime üç yüz dört yüz metre anca var tamam kar çok deil beş on cm ama eve gidinceye kadar hissettiğim hiç bir yer kalmadı lütfen yetkililer yüz metre yürüsün dışarı çıkıp iki dk da buz kesiliyoruz taş gibi oluyor vücudumuz

 3. Elazığ 12 aralık yani yarında tatil edilsin bugün hem çok kar yağdı dünkünden bugünde tatil olsun çok soğuk her yer buz kesti lütfen yarında tatil olsun elazığda çok kar yağıyor..Gece hele daha çok!!!

  elazığa kar tatil iistiyoruz……………
  !!!!!!!!!!!!!!!

 4. ben kayseride öğretmenim. eğitim öğretimin aksamasını tabiki istemeyiz. sonuçta geri kalıp konuları biz yetiştirmeye çalışacağız. FAKAT ŞU DURUMDA OKULLARIN TATİL OLMAMASI TAM BİR MAĞDURİYET YAŞATIYOR. ÖĞRETMENLERİN ÇOĞU TRAFİKTE KALMIŞ, ÖĞRENCİLERİN YARISI ZATEN GELMEMİŞ… BU DURUMDA DAHA FAZLA MAĞDURİYETİN ÖNLENMESİ LAZIM. BAZI İLLERDE DAHA DÜŞÜK KAR VE SOĞUK VAR AMA TATİL EDİLMİŞ. SAYIN VALİYİ DUYARLI OLMAYA DAVET EDİYORUM.

 5. itanbul da kar tatili olmaması şaşırtıcı???? ben öğretmenim merkezi bir yerde oturup normalde 5 dakikada okula ulaşmama rağmen bu sabah 1 saatte geldim.otobüs yok taksi yok.şuan sınıftayız ve çocukların yarısı gelememiş.onlara yazık değil mi boş yere devamsızlık yazılacak.eğitim öğretimin aksamasını kesinlikle istemeyiz ama bu durumda olunca biraz duyarlı olmakta fayda var sanırım.çocukların kardan dolayı illa mağdur olup zorda mı kalması gerekiyor tatil için sayın vali????????????

 6. Öncelikle her keze günaydın İligi Arkadaş Gemlik Kumla Umurbey karacaali narlı köyleri çok rampalı yollar KAr yagısı ‘da Şuanda Devam Etmekdedir Gizli Buzlanmaların Çok oldugu Bir Yerde Yaşıyoruz Ayazıda Çok kötü İNsanlarımız Hasta oluyor Bunun İçin Sizden Gemlik Kumla İçin Tatil Arz ediyorum…!

 7. Bizim bu Etimesgutdan taa sıhıye servis gidiyor abi acıyın az buzlanma yüksek bir servis kaysa ova kişi ölse vicdan azabı çekilmeyecekmi sogukdan hasta ola var kalorifer yanmoyor zâtire donma kazâ gerçekten azıcık vicdan ANKARA TATİL EDİLSİN!

 8. KahramanMaraşta Saat 7 den beri hiç durmayan şiddetli bir kar yagışı var İlkögretim ve Liselerin Tatil Edilmesi Gerekli Halende Dewam ediyor Metorolojide’de hiç durmica yazıyor saten 3 gün kar yagışı etkin kahramanmaraşta tatil edilmesi gerekilen illerden birisidir
  TeşekürLer
  KahramanMaraş…

 9. Kayseriye kesinlikle tatil gerekiyor.
  üniversite öğrencisiyim,2. öğretimdeyim ve akşamları dönüş çok zor oluyor. Aşırı buzlanma var,yürüyemiyoruz.

  Yani tatil olacaksa sadece ilköğretim ve liseye değil üniversiteye de olmalı…

 10. Trabzon da durum felaket ancak tatil için daima merkeze bakılıyor birazda köyleri dikkate alın 10 gün devamsızlık var ve köylerde durum ciddi boyutlara ulaştı servisler bile gelmiyor lütfen dikkate alınsın

 11. Ya vali amca yalvariyorum sana ankarada kar yagiyor her yer buz ve soguk zor ısınıyoruz ve bugun okula hic kimse gelmedi sinifta 28 kisiyiz 16 kisiydik nalur vali amca yarin okullari ankarada tatil yapın

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.