Kar Tatili Olan İller 10 Aralık 2013

Kar Tatili Olan İller 10 Aralık 2013
 • 09.12.2013

Kar tatili hangi illerde var kar tatili son dakika haberleri güncellenerek sayfamızda. Kar tatili olan iller ve ilçeler kar yağışı ve aşırı soğuklar etkisini sürdürmeye devam ediyor. 10 Aralık Salı Kar tatili olan iller kar tatili olacak mı, Kar tatili okullar tatil mi, Valinin açıklaması ve Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda Kar tatili olan iller kar tatili haberi son durum eokul-meb.com’da olacak. Kar tatili Kar tatili olan iller 10 Aralık 2013 Salı günü Kar tatili olan iller okullar tatil mi işte resmi bilgiler ve son durum

kar tatili il ilçe

10 Aralık Kar tatili olan iller Kar Tatili Var mı ? Kar Tatilinin Devam Ettiği ve Yeni Kar Tatili Haberleri Bu Sayfada Olacak

10 Aralık Kar tatili olan iller Kar tatili haberi henüz gelmedi. Kar tatili olan iller Valiliği ve Kar tatili olan iller MEB kaynaklarını takipteyiz, Kar tatili olan iller kar tatili gelir gelmez eokul sayfamızda sizlere duyuracağız. Kar tatili olan iller’daki kar yağışı durumunu, buzlanmayı ve hava soğukluğunun durumunu aşağıdan hemen yazarak, binlerce kişinin okumasını sağlayabilirsiniz.

Zonguldak’ta 1 Bugün de Kar Tatili Var

Zonguldak merkeze bağlı belde ve köylerdeki taşımalı eğitim kapsamındaki okullarda yarın eğitime ara verileceği bildirildi.

Zonguldak Valiliğinden yapılan açıklamada, Meteoroloji Müdürlüğünün olumsuz hava koşulları beklentisinden dolayı merkeze bağlı belde ve köylerde taşımalı eğitim yapılan ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitime yarın 1 gün süreyle ara verileceği kaydedildi.

Meteoroloji Müdürlüğü yetkilileri de kar yağışının yarın etkisini artıracağını belirterek, vatandaşları buzlanmanın yanı sıra don riskine karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Bolu Kar Tatili Haberi Geldi. Bolu’da 10 Aralık Salı Günü Okular Tatil

Artvin Kar Tatili Haberi Geldi. Artvin’de 10 Aralık Salı Günü Okular Tatil

Artvin Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, kar yağışının dün akşam saatlerinden itibaren etkisini artırarak devam ettiği belirtilerek, “Yoğun kar yağışı dolayısıyla valiliğimizce il merkezi ile Hopa, Murgul ve Borçka ilçelerimizdeki tüm ilk, orta ve lise düzeyindeki eğitim kurumları 10 Aralık Salı günü bir gün süreyle tatil edilmiştir” denildi.

Kar tatili olan iller Kar Tatili Olması İçin Bulunduğunuz Yerdeki Durumu Paylaşarak, 10 Aralık İçin Kar Tatili İsteklerinizi Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Semih dedi ki:

  Ankarada bulunan Sincan ilçesi tatil olsun arkadaşım buzdan kayıp düştü ve arabanın altında kalıyordu

 2. bünyamin öz dedi ki:

  valim sivası da tatil et

 3. Ayşe dedi ki:

  Tokat ‘in koy okulları aşırı kar artık tatil edilmeli gi

  diş dönus yolu çok tehlikeli ilgililere sesleniyiyoruz

 4. ayşegül dedi ki:

  Bolu’da felaket derecede kar yağıyor ve üniversite zaten dağın başında, her sene kaza tehlikesi geçiriyoruz bence artık bugün tatil olmalı.

 5. büşra dedi ki:

  ankara 10 aralık okullar tatil mii ?

 6. Ali dedi ki:

  BOLU da okullar 10 aralık tatilmi? çok acil cevap ltfn nlr bilen biri bişi sölesin

 7. ersin dedi ki:

  karabükte yarın okullar tatil mi bilen syleyebilir mi merkezden yazıyorum

 8. selen dedi ki:

  karabükte okullar tatil 10 aralık 2013 salı

  1. emirhan dedi ki:

   10 aralık salı okullar tatil mi arkadaşlar karabük te merkez vilen

 9. ahmet dedi ki:

  Toki cevizkentte buzlanma olduğu icin arabalar birbirine girdigirdiartık tatil olsun hava buz gibi hemde akşam zayen kar yağacak

 10. Faruk dedi ki:

  Safranbolu’da yarın okullar tatil mi?
  bilgisi olan lütfen cevap yazabilir mi?

 11. Faruk dedi ki:

  Safranbolu’da yarın okullar tatil mi?

 12. adam dedi ki:

  Burada buzlanmada
  var kar da var

YORUM YAZ