Kar Tatili Olan İller 10 Aralık 2013

Kar tatili hangi illerde var kar tatili son dakika haberleri güncellenerek sayfamızda. Kar tatili olan iller ve ilçeler kar yağışı ve aşırı soğuklar etkisini sürdürmeye devam ediyor. 10 Aralık Salı Kar tatili olan iller kar tatili olacak mı, Kar tatili okullar tatil mi, Valinin açıklaması ve Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda Kar tatili olan iller kar tatili haberi son durum eokul-meb.com’da olacak. Kar tatili Kar tatili olan iller 10 Aralık 2013 Salı günü Kar tatili olan iller okullar tatil mi işte resmi bilgiler ve son durum

kar tatili il ilçe

10 Aralık Kar tatili olan iller Kar Tatili Var mı ? Kar Tatilinin Devam Ettiği ve Yeni Kar Tatili Haberleri Bu Sayfada Olacak

10 Aralık Kar tatili olan iller Kar tatili haberi henüz gelmedi. Kar tatili olan iller Valiliği ve Kar tatili olan iller MEB kaynaklarını takipteyiz, Kar tatili olan iller kar tatili gelir gelmez eokul sayfamızda sizlere duyuracağız. Kar tatili olan iller’daki kar yağışı durumunu, buzlanmayı ve hava soğukluğunun durumunu aşağıdan hemen yazarak, binlerce kişinin okumasını sağlayabilirsiniz.

Zonguldak’ta 1 Bugün de Kar Tatili Var

Zonguldak merkeze bağlı belde ve köylerdeki taşımalı eğitim kapsamındaki okullarda yarın eğitime ara verileceği bildirildi.

Zonguldak Valiliğinden yapılan açıklamada, Meteoroloji Müdürlüğünün olumsuz hava koşulları beklentisinden dolayı merkeze bağlı belde ve köylerde taşımalı eğitim yapılan ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitime yarın 1 gün süreyle ara verileceği kaydedildi.

Meteoroloji Müdürlüğü yetkilileri de kar yağışının yarın etkisini artıracağını belirterek, vatandaşları buzlanmanın yanı sıra don riskine karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Bolu Kar Tatili Haberi Geldi. Bolu’da 10 Aralık Salı Günü Okular Tatil

Artvin Kar Tatili Haberi Geldi. Artvin’de 10 Aralık Salı Günü Okular Tatil

Artvin Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, kar yağışının dün akşam saatlerinden itibaren etkisini artırarak devam ettiği belirtilerek, “Yoğun kar yağışı dolayısıyla valiliğimizce il merkezi ile Hopa, Murgul ve Borçka ilçelerimizdeki tüm ilk, orta ve lise düzeyindeki eğitim kurumları 10 Aralık Salı günü bir gün süreyle tatil edilmiştir” denildi.

Kar tatili olan iller Kar Tatili Olması İçin Bulunduğunuz Yerdeki Durumu Paylaşarak, 10 Aralık İçin Kar Tatili İsteklerinizi Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

13 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.