Kaçak Gelinler Dizisi Nerede Çekiliyor

Kaçak Gelinler Dizisi Nerede Çekiliyor hakkında bilgi kısaca.

Evliliğin kapısından dönmüş üç genç kızın hikayesini konu edinecek Star TV’nin yeni dizisi Kaçak Gelinlerin çekim setinin nerede olduğu pek çok izleyici tarafından merak edilen bir konu. Dizi henüz yayınlanmadı fakat hakkında merak edilen pek çok şey var. Dizide güzel oyuncularımız evlilik sırasında orayı terk edip İstanbul’a yerleşiyorlar ve şöhret yoluna giriyorlar.

Kerem Çakıroğlu dizinin yönetmenliğini, NTC Medya ise yapımcılığını üstleniyor. Açelya Topaloğlu, Deniz Baysal ve Selin Şekerci de başrolleri paylaşıyor. Tüm bunlar dizinin güzel bir yaz dizisi olacağının habercisi. İlk bölümün fragmanı yayınlandı ve herkes bu genç kızların macerasını merak etmeye başladı.

İlk bölümü İzmir’in Urla ilçesinde çekilecek olan dizinin ileriki bölümleri İstanbul’da devam edecek. Setin tam olarak nerede yer alacağı belli değil fakat sade mahallelerde geçecek gibi duruyor.

kacak-gelinler-dizisi-fotograflari

Kaçak Gelinler Dizisi Seti Neresi Hakkında Yorum Yapabilirsiniz.

5 yorum

    • hemen söyliim canımm kadıköy moda da bi kafe var adını tam hatırlamıyorum orda çekiliyor çoğunluk olarak hep kadıköy ama bi yazmamışlar set saatini gününü yhaaa :)))))))))

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.