Justin Bieber Konseri Türkiye 2 Mayıs 2013

Justin Bieber Türkiye Konseri 2 Mayıs’ta

Milyonların adeta taptığı, ülkemizde de çok ciddi bir hayran kitlesi olan Justin Bieber İstanbul’a geliyor. Dünyaca ünlü Kanadalı şarkıcı Mayıs ayında İstanbul’da konser verecek. Justin Bieber’in konseri 2 Mayıs’ta İstanbul Teknik Üniversitesi Stadyumunda organize edilecek.

Justin Bieber Türkiye konseri ne zaman 2013, Justin Bieber Türkiye Konseri

Müzik piyasasının ve sosyal medyanın en fenomen R&B şarkıcılarından Justin Bieber, ‘Believe’ turnesine çıkıyor. Dünyanın büyük şehirlerinde konserler verecek olan Bieber’in uğrayacağı duraklardan biri de Türkiye …  Justin Bieber konser tarihi 2013

justinbieber

Albümleri tüm dünyada 15 milyon rakamına ulaşan Justin Bieber, Türkiye’de hayranlarıyla 2 Mayıs Perşembe akşamı İTÜ Stadyumunda buluşacak. Sosyal medyanın da en popüler şarkıcılarından biri olan Bieber, Türkiye’ye ilk kez adım atmış olacak.

Bilet fiyatları 100 ila 534 lira arasında değişen konser öncesinde hayranları Bieber ile tanışma ve fotoğraf çektirme şansına da sahip olacak.

Bieber’in Believe turnesi kapsamında konser açılışını yapacağı Boyfriend parçası, Youtube’da paylaşıldığı ilk günde 8 milyon kişi tarafından izlenmişti. Dünya çapında bugüne kadar 205 milyon kişi tarafından izlenen Boyfriend klibi, iTunes’ta da 32 ülkenin en üst sırasında yer almayı başararak bir dünya rekoru kırdı.

Justin Bieber Türkiye Konseri Bilet Fiyatları

Justin Bieber konseri bileti fiyatları açıklandı. Justin Bieber 2 Mayıs 2013’te İstanbul’da. İTÜ stadyumunda gerçekleşecek olan konserin biletleri 4 Şubat 2013 tarihinde satışa çıktı.

Konseri seyretmek için satışa sunulacak olan biletlerin yanı sıra, Justin Bieber ile tanışma ve fotoğraf çektirme olanakları da VIP paketleri ile satışa sunulacak.

Bilet fiyatları 100 TL’den başlayıp 534 TL’ye kadar çıkıyor.

Justin Bieber Konseri hangi tarihte 02.05.2013 , Justin Bieber Konseri nerede 2 Mayıs 2013

 Justin Bieber Türkiye Konseri Hakkında Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz …

14 yorum

  1. ahh justin bieberle vıp paketleri olanlarmı tanışacakmış oley bee o zaman %100 tanışırım bieberımla arkadaşlar gidemeyenler hiç üzülmesin canlı olarak atv de yayınlanıyormuş internetten de izleyebilirsiz hoşçakalın..:=)

  2. gençler justin bieber’ın konser biletleri ön sıra 534 tl olan konser biletleri 14 saniyede bitmiş ve rekor kırmış diğer 375 ve 334 tl olan biletler ise sadece 5 dk bitmiş :(
    ve justin bieber bu rekorun üzerine türk hayranlarıyla tanışacakmışş :(((( ağlamak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.