Justin Bieber İstanbul Konseri izle Video – 2013

İstanbul’dan bir Justin Bieber rüzgarı esti geçti. Başta genç kızlar olmak üzere milyonların hayran olduğu ve albümleri başta ABD olmak üzere tüm dünyada satış rekorları kıran Justin Bieber 2 Mayıs Perşembe günü İstanbul İTÜ stadyumunda hayranlarıyla buluştu. Justin Bieber konseri izlemek için gelenler adeta kendilerinden geçti. Konsere 2 saat geç çıkarak hayranlarını sabırsızlandıran Justin Bieber, sahnedeki inanılmaz şovuyla onların gönlünü almasını bildi.

Justin Bieber konseri süresince gelenler, şarkıcının şarkılarıyla adeta kendilerinden geçti. 2 Mayıs 2013 Justin Bieber Konseri video görüntülerini sizler için bulup sayfamıza ekledik. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Justin Bieber Konseri Video / Youtube

Justin Bieber İstanbul Konseri Turkey 2013 izle, Justin Bieber Konseri Video Youtube, Justin Bieber Konseri video izle konser yayını

Justin Bieber Konser Görüntüleri

Konser süresince genç kızlar çığlık atmayı sürdürdü. Justin Bieber konserini takip eden bir genç kız bir ara kendini kaybederek çığlığının ses tonunu iyice arttırdı. Justin’in sesini batırmaya başlayan çığlık sonrası, yetkililer duruma el koyarak kızı stadyumun dışına aldılar. Dışarı çıkartılmasına rağmen orada da aynı şekilde çığlık atmayı sürdüren kızın ses tellerinin tamamen bittiği ve şu anda hastanede yattığı gelen bilgiler arasında.

Justin Bieber Konseri İzle Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

5 yorum

  1. sorun ter kokusuymuş değilmiş bu değil,zaten bu tartışılacak bir haber bile değil.Tek sorun bu çocuğun Türkiye ye gelip kendini bir şey sanması ama suç bizim insanımızda o sahnede onun hakettiği üzerine çöp atılması e layık olan bu,bu çocuk görùntü kirliliğinden başka birşey değil not:kız tabiki kendinle saçınla ilgilenecek yok birde bu çocukla mı ilgilenecek!

  2. çkta erekli değil açıkçası beliebr olmakla nolucak ki ????????
    AYRICA UNUTMAYALIM BAZI ÜLKELERDE KIZLAR BEDAVA BİLET İÇİN DİNLERİNDEN BİLE VAZGEÇMİŞ !!!!!!!!!!!!!

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.