Jandarma Sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı 2014 Başvuruları

Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli uzman erbaş alımı 2014, TSK Jandarma uzman erbaş alımı ne zaman şartları başvuruları 2014 detaylar …

Jandarma Genel Komutanlığı yaptığı açıklamada sözleşmeli uzman erbaş ihtiyacı olduğunu ve bu eksiği karşılamak için personel alınacağını duyurdu.

Jandarma sözleşmeli uzman erbaş alınacak.

Jandarma Genel Komutanlığı internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre komutanlığın sözleşmeli uzman erbaş ihtiyacı olduğu ve bu ihtiyacı karşılamak için personel temini yapacağını açıkladı.

Başvurusu kabul edilenler, jandarma komando ile jandarma emniyet ve asayiş birliklerinde görev yapacak.

Adaylarda aranan şartlar ise şöyle: Lise veya dengi okul mezun olması, askerlik hizmetini erbaş veya er olarak tamamlamış olması, terhisinden 3 yıl geçmemesi ve halen silah altında ise 1 Ağustos 2014’e kadar terhis olması gerekiyor.

Aranan şartları karşılayan adayların başvurularını en geç 31 Ocak 2014 tarihine kadar www.jandarma.tsk.tr internet adresine yapmalarını gerekmektedir.

Başvuru İle İlgili Detaylar İçin Tıklayınız.

asker

2014 TSK Uzman Erbaş Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak, Tarihleri ve Diğer Konular Hakkında Yorum ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz.

19 yorum

  1. ben jöh olmak istiyorum bana yardımcı olursanız memun olurum yeni tehris oldum ıgdır da kumondu olarak askerligimi yaptım tel05307778347 nerden ve nasıl baş furu yapabilirim

  2. mrb 2015 uzman erbaş kayıtlar ne zaman bi yardımcı olursan sevinirim ben 1994/4 tertibim jandarmada şöförum ve şöförlügün avantajı var mı bi bilgilendirirsen sevinirim.

  3. Mrb. Ben resul bayburta askerim 1994/2 olarak askerliğimi yapmaktayım 23 gün kaldı testere almama ben uzman erbaş olarak kalmak istiyorum ortaokul mezun uyum ama açıktan liseye başladım ne olur bana yardımcı olun .cvp bekliyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.