İyilik Eden İyilik Bulur Kompozisyon

İnsanlar doğaları gereği sosyal birer varlıktır bu nedenle de çevrelerinde sürekli insanlar olur. Bu insanlar aileleri, eşleri, çocukları ya da arkadaşları ve dostlarıdır. İnsanlar, çevrelerindeki insanlarla bir çok etkileşime girerler ve farklı duygulara bürünürler ve bu duyguları doğrultusunda hareket ederler.

İnsanların iyi birer insan olması da bir duygu örneğidir ve karakter özelliğidir. Çoğu zaman insanlar neden iyi olmaları gerektiğini ve neden iyilik yapmaları gerektiğini sorgulayıp dururlar.  Ancak şu bir gerçektir ki; çevremizdeki insanlar hakkında ne kadar kötü düşünürsek ve o kişilere karşı kötü davranırsak aynı şekilde karşımızdaki insanlar da bizim için aynı kötü duygulara bürünürler ve zor bir anımızda bize yardım ellerini uzatmazlar yani bu durum karşılıklı bir durumdur.

İnsanlar mutlu olabilmek için öncelikle iyi birer insan olmalıdırlar. Çünkü ne kadar iyi ve olumlu düşünürlerse çevrelerine de o kadar olumlu ve güzel bir enerji yayarlar ve bir zor duruma düştüklerinde yardım ellerini uzatan çok seveninin çevrelerinde olduğunu görürler ve böylece iyilik eden iyilik bulur…

İyilik Eden İyilik Bulur İle İlgili Kompozisyon Örneğimiz İçin Yorumlarınızı Hemen Bizlere Yazın. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.