İstanbul’a Kar Ne Zaman Yağacak

Birçok ilden kar yağışı haberleri gelmeye devam ediyor. Ama özellikle öğrenciler İstanbul’a kar ne zaman yağacak bunu merak ediyorlar. Aralık ayının sonlarına doğru geldiğimiz ve 2013’e merhaba demeye yaklaştığımız şu günlerde İstanbul kar ne zaman yağacak merakıyla meteorolojiden gelecek haberi bekliyor. Eokul-meb.com Peki İstanbul’da kar ne zaman yağacak son durum ne ?

Yurtta Hava Durumu, Tarkan

Türkiye’nin doğusunda kar yolları kapattı. Ancak İstanbul’da kar adına hiçbir şey yok. Öğrenciler, memurlar,işçiler herkes İstanbul’a kar yağışı ne zaman başlayacak derken biz de sizler için Meteorolojiden son bilgileri derledik. İstanbul 20 Aralık 2012 tarihinden itibaren karla karışık yağmurun etkisi altına girecek. Bu tarihten itibaren 3 gün boyunca yağışların sağanak yağmur ve karla karışık yağmur şeklinde devam etmesi bekleniyor. İstanbul’a şöyle dolu dolu karın yağması için şu anda meteroloji net bir tarih vermedi. İstanbullular 2013 yılına kar manzarası altında girmek istiyor.

20 Aralık Perşembe Günü Hava Sıcaklığı Düşüyor Kar Yağışı Geliyor

Meteoroloji işleri genel müdürlüğünün verdiği bilgilere göre 20 Aralık Perşembe gününden itibaren İstanbul’da kar yağışı bekleniyor. İstanbullular kara hazır olsun.

İstanbul’a kar ne zaman yağacak konusu hakkında yorumlarınızı aşağıdan hemen yazabilirsiniz …

21 yorum

    • kar yağacak diyorlar ama kar ya 2013 yada 2012 yılı ya ni bu yıllarda yağa bilir ve meteroloji de kar 2013 2012 yılları arasın da yağması bekleniyor . aartık bütün çalışanlar ve öğrenciler kar ın 2012 2013 yılları arasında yağmasını bekliyor illerin bazı iller de

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.