İstanbul Okullar Tatil mi 13 Aralık 2013 Cuma

13 Aralık’ta İstanbul Okullar Tatil mi, Kar yağışı devam ediyor İstanbul’da Okullar Tatil mi olacak mı ? İstanbul kar yağışına teslim oldu. Ülkemizi etkisi altına alan kar yağışı sebebiyle bazı illerde eğitime kar tatili geldi. İstanbul’da ise Valilik tarafından henüz okulların tatiledilmesi ile ilgili her hangi bir açıklama yapılmış değil. İstanbul Okullar Tatil mi, İstanbul kar tatili var mı 13 Aralık 2013, 13 Aralık Cuma İstanbul tatil mi valilik açıklaması bekleniyor.

istanbul-kar-tatiliv

Normalde çocuklarını okullara servis araçlarıyla gönderen veliler ise zor durum yaşıyor. Servis araçlarının yollarda kalması nedeniyle çocuklar okullara ulaşamadı. Veliler ise okulların tatil edilmemesine tepkili.

İstanbul Okullar Tatil mi Haber Bekleniyor Geldiğinde Sayfa Güncellenecek

İstanbul’da dün akşamdan beri etkili olan kar yağışı etkisini artırarak devam etti. Kent beyaza bürünürken, İstanbul Valiliği tarafından henüzokulların tatil edilmesi ile ilgili her hangi bir açıklama yapılmadı. Yarın İstanbul’da Okullar Tatil mi, İstanbul kar tatili mi verilecek Valilik açıklaması ile herkes öğrenecek, haber bekleniyor.

İstanbul Okullar Tatil mi, İstanbul Kar Tatili, Hakkında Yorumlarınızı Yazarak Aşağıdan Sesinizi Duyurabilirsiniz.

32 yorum

  1. sayın valim okula girken çok üşüyorum lütfen okular tatil olsun zaten bazı öğretmenler gelmiyor havalar soğuk olduğu için okular tatil olsun karın tatını çıkaralım

  2. Sayın Valim Çarşamba günü okula giderken üşüttüğüm için çok kötü midem bulanıyor.Ve perşembe günü okula gidemedim.Derslerimden kaldım.Hala çok kötüyüm.Evet belki kar durdu ama Cuma gününü lütfen tatil yapın 8.sıınflar için artık devamsızlık çok önemli.Ve boşuna devamsızlık yapmak istemıyorum ama çok kötü midem bulanıyor.Ve yarın okulda sınavımız var.Lütfen cuma gününü tatil edinde öğrenciler biraz dinlensin ve kendıne gelsin.

  3. BENCE ÇOK ABARTIYOSUNUZ OKULLAR HİÇTE SOĞUK FLAN DEĞİL. HE SEN TABİ TENEFÜSTE DIŞARI ÇIKIP MONTSUZ ELDİVENSİZ ATKISIZ KAR TOPU OYNUYOSAN O AYRI BİŞEY. HE BİDE SINAVLAR DİONUZ SİZ OKULA HANGİ AMAÇLA GİDİYOSUNUZ???

    • Soğuk mu değil ? Ayaklarımın altı eve geldiğimde pancar gibi kızarmış oluyo evimle okulu arasında bayağı bi yol var ve yürüyerek gidiyorum sabahın altısında kalkıyorum ki bunun zorluk derecesi çok fazla anormal. Bu sadece bi bahane değil. Sen görmek istediğini görüyosun sadece. Hem alakasızca konuşuyosun. Okula gitme amacımızla sınavların ne gibi bir alakası var ki. Biraz mantıklı konuşursan daha iyi olabilir.

  4. Vali amaca sana yalvarımım yarın okul tatil olsun. Okula giderken ve gelirken çok üşüyoruz, bir çokkaza oldu, dikkatsiz sürücüler ve buzlan, adan dolayı yine olabilir. Bu gün sabah kar yağıyorken okula gittim gözlüğüm ve gizysilerim sırılsıklam oldu. Bazı arkadaşlarım bir az uzak oturuyor onların orası daha karlıydı gelemediler ve yoklamada yok yazıldılar 9 günleri kaldı. Ayrıca okula giderken yürümek zor oldu ve çantamın ağarlığıyla bu dahada zordu. Senden tek istediğim lütfen okulu tatil et lütfen.

  5. Sayın Vali efendim babam beni sabah okula götürürken araba ters dönüyordu.Lütfen okullar tatil olsun.Okulda çok üşüyoruz birde gözlüğüme buz topu attılar iyice fena oldum ve yazanlar bir şey daha sınavdan yırtarız vb. şeyler yazarsanız okullar tatil olmaz anladıkmı.

  6. okulları tatil yapın. biraz da yürüyerek gidenleri düşünün.hatta servisler bile zor gidiyo. eğer kaza olursa sizden bilirim. derse bile geç kaldık ya. lütfen 1 günden bişey olmaazz. noluur yalvarırım. mat sınavı var hem ondan yırtarız noluuurr. tatil yapmayanın… yha nolourrrrrrr

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.