İstanbul Kar Tatili Var mı 13 Aralık 2013

İstanbullular 13 Aralık Cuma günü için kar tatili haberi beklemeye başladı. İstanbul’a kar tatili haberini bugün ısrarla vermeyen Vali Hüseyin Avni MUTLU, bakalım 13 Aralık Cuma günü için İstanbul’a kar tatili verecek mi, İstanbul Kar Tatili güncel haberleriyle e okul sayfamızda olacak.

İstanbul dün akşamdan beri yoğun kar yağışının etkisi altına girdi.Avrupa ve Balkanlardan ülkemize doğru gelen soğuk ve yağışlı hava yurtta etkisini arttırıyor.  Aşırı kar yağışı dolayısıyla okullar eğitimi ara veriyor. Kar Tatili İstanbul için 13 Aralık Cuma günü için verildiği an sayfamız güncellenecektir.

Dünden beri Doğu ve Karadeniz’de hakim olan kar yağışı bugün itibariyle  Trakya, Marmara ve Ege bölgelerine doğru geçerli olmaya başladı. Sıcaklıklar tüm yurtta 5 ile 7 derece arasında azaldı. Bugünden itibaren bütün ülke çapında kar yağışı hakim olmaya devam edecek. Ülkede sıcaklığın yüksek olduğu Antalya bölümünde dahi sıcaklıklar hissedilir derecede düştü ve burada dol olayı  ihtimali için vatandaşlar önlem almaya başladı.

13 Aralık İçin İstanbul Kar Tatili Haberi Henüz Gelmedi, Haber Geldiğinde Sayfamıza Eklenecektir

istanbul kar tatili

Doğu Anadolu Bölgesi’nde, hakim olan yoğun kar yaşamı kısa bir süre durdurdu. Kar yağışı nedeniyle Ardahan’da 26, Muş’ta 20, Bitlis’te 20, Ağrı’da 520, Erzurum’da 300, Iğdır’da 54 tane köy yolunda halen ulaşım sağlanamamaktadır. Palandöken’da ortalama kar boyu 30 santimi aşmış durumda. Kar boyu Ağrı’da 20, Erzurum’da 17 ve Muş’ta 10 santim oldu. Dün geceden beri  Zonguldak’ta yaşanan fırtına ve kar denizde hortuma neden oldu. Valilik eğitimi bugünlük ara verdi. İstanbul Deniz Otobüsleri ise hava şartları nedeniyle saat 06.45’teki Bursa-Kadıköy-Kabataş deniz otobüsü seferini yapmamaya kararı aldı.

13 Aralık Cuma Günü İstanbul Kar Tatili İstekleriniz İçin Aşağıdan Yorumlarınızı Hemen Yazabilirsiniz.

6 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.