İstanbul Kar Ne Zaman Yağacak 10-11 Aralık 2013

Bu gece yarın sabah İstanbul’a Kar Ne Zaman Yağacak ? İstanbul yoğun bir yağışının etkisi altına giriyor. Öğrenciler şimdiden 11 Aralık Çarşamba günü tatil edilsin istiyor. Taksim’de Gezi Parkı giriş kısmına tuz dökülmesi çalışmalarına ek olarak, kar küreme araçları da olası bir kar yoğunluğa karşı çalışmaya hazır olarak bekletilmektedir. İstanbul Kar Ne Zaman Yağacak 2013 …

kar tatili

Kar yağışından evvel hissedilen soğuk hava, İstanbul halkını zor durumda bıraktı. İstanbul’da Büyükşehir Belediyesi Ekipleri çok sık aralıklarla vatandaşı uyardı. İstanbul’un her kısmında yoğun kar önlemleri alındı. Bunlardan biri ise Taksim’deki önlemlerdir. Taksim’de Gezi Parkı giriş kısmına tuz dökülmesi çalışmalarına ek olarak, kar küreme araçları da muhtemel bir kar yoğunluğa karşı çalışmaya hazır olarak bulundurulmaktadır. bir yandan kar kürümekte bir yandan da buzlanmaya karşı yolları tuzlamaktadır. Akşama kadar bu işler devamlı olarak yapılacaktır. İstanbul’da Kar yağışından evvel hissedilen soğuk hava, halkını zor durumda bıraktı.

Hele ki bu hava da dışarıda çalışmak zorunda olanlar oldukça zorlandı. Hatta simitçiler mangal yakarak ısınmak için çabaladılar. İstanbul Kar ne zaman yağacan 10 Aralık 2013, 11 Aralık Çarşamba İstanbul Kar Tatili olacak mı, Kar Tatili İstanbul son dakika haberi İstanbul Kar Ne Zaman Yağacak konusunda bilgi verdik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.