İş Bankası Memur (Personel) Alımı Başvuru ve Sonuçları 2013

İş Bankası memur alımı başvuruları ve sonuçları 2013., İş Bankası sınavla memur alımı yapıyor. İş Bankası personel alımı başvuruları başladı , başvuru sonuçları da yine aşağıdaki linkte duyurulacak.

Memur olmak isteyenler için İş Bankası yeni bir fırsat duyurusu yaptı. İstanbul şubelerine ve Genel Müdürlüğü’ne memur alımı yapacak olan İş Bankası seçim işini sınavla yapacak.11-12-13 Eylül 2013 tarihlerinde yapılacak olan sınava katılacak olan adayların İstanbul’da ikamet etmeleri gerekiyor.

işbankası

Yapılan açıklamada başvuruların 9 Eylül 2013 Pazartesi saat 10:00’a kadar tamamlanması gerektiğini sınavın 11-12-13 Eylül tarihlerinde yapılacağı belirtildi.Sınav içeriği ve aşamaları aşağıdaki gibi olacaktır.

1-Başvuru: Bu süreç 9 Eylül 10.00’a kadar tamamlanmalıdır.

2-Genel Yetenek Testi: 10-11-12 Eylül 2013

3-Mülakat

4-Belge Hazırlama

 

İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI SINAV BAŞVURUSU

Başvuru formuna ulaşmak için ik.isbank.com.tr adresine giriş yapmak gerekmektedir.Şubelerden ve Genel Müdürlük’ten başvuru yapmak mümkün olmayacaktır.

Sınava başvuru yapmadan önce başvuru koşullarının kontrol edilmesi gerekmektedir. Çünkü koşullara uymayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Başvuru formunu doldurduktan sonra “Sınava Başvur” bölümüne tıklayarak başvuru tamamlanacaktır.

Olmazsa olmaz kurallar ise, başvuru formundaki bilgiler kesinlikle doğru olmalıdır. Doğruluğu konusunda sorun yaşanan formlar başka hiçbir koşul gözetilmeksizin iptal edilecektir.

SINAV YÖNTEMİ

Birkaç aşamadan oluşacak olan sınavın ilk aşaması Genel Yetenek Testi’nden oluşmaktadır.Bu test sonucuna göre eğer aday başarılı sayılıyorsa diğer sınavlara da katılmaya hak kazanmış olacaktır.

SINAV YERİ

Alımlar İstanbul şubeleri ve Genel Müdürlüğe yapılacağından tüm süreç İSTANBUL’da gerçekleşecektir. Sınav davetleri ise 10 Eylül Salı saat 14:00’den itibaren başlayacaktır.

SINAVA BAŞVURU KOŞULLARI

En önemli kısım olan başvuru koşullarına gelince,adaylarda istenen özelliklerden başlıca olanları aşağıdadır;

-T.C. vatandaşlığında olmak,

-30 yaşını aşmamış olmak,

-İstanbul’da yaşıyor olmak,

-Herhangi bir suçtan dolayı hapis yatmamış olmak,

-Erkek adaylar için askerlik görevlerini yapmış olmak ya da Ekim 2014’e kadar tecilli olmak,

-Herhangi bir sağlık problemi bulunmamak,

-Bankanın yapmış olduğu daha önceki mülakatlarda başarısız olmamış olmak,

-11.09.2013 tarihi itibariyle aşağıdaki 4 yıllık bölümlerden mezun olmuş olmak.

 

İş Bankası Memur Alımı ve Sınav Sonuçları Hakkında Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Yazabilirsiniz.

3 yorum

  1. Merhabalar. Cumhuriyet üniversitesi Önlisans maliye mezunuyum.. Bilgisayar sertifikam var.. Türkiye de şubenizin bulunduğu her ilde sizinle çalışabilirim.. 05443620235

  2. işbank sınavı usulen yapılan sınavdır takip edin yapılan sınavlarda açıklanan birtek puan açıklaması varmı sosyete partisini yan kuruluşu dayın varsa girersin yoksa olmaz muhtemelen yönetim chp lidir boşuna emek sarf etmeyin gençler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.