İPhone 5c Özellikleri

İphone 5c nasıl bir telefon, iphone 5c özellikleri nelerdir hakkında bilgi

Yeni İPhone 5C Sevenleriyle Buluşuyor

İletişim teknolojisini yakından takip edenlerin heyecanla bekledikleri İPhone 5C’nin özellikleri sonunda açıklandı! Renk seçenekleriyle göz dolduran bu yeni ürün bakalım bizlere neler sunuyor!

Tanıtımına 2 hafta kala Apple, yeni gözdesinin detaylarını gün ışığına çıkarmaya başladı. Yeni telefonuyla herkesin meraklarını gidermeye hazırlanan Apple İPhone 5C, tüm dayanıklılık testlerini bitirerek nihayet, bekleyenlerine sunulmaya hazır duruma gelmiş oldu.

iphone 5c

Yeni telefonun tüm teknik detayları, 10 Eylül tarihinde yapılacak tanıtımda müşterilerin beğenisine sunulurken, birçok detay da, sır olarak belirsizliğini halen korumakta.

Retina işlemcisi, 4inç ekran boyutu, 1135x 640 çözünürlüğüyle bu telefon,  oldukça tatmin edici gözükmekte.1 GB Ram,  ayrıca depolama olarak 16-32-64 GB gibi seçenekler mevcut olan İ Phone 5C, çift çekirdekli işlemciye sahip.

Ön tarafındaki, 1.2 MP çözünürlüğündeki kamera ile arka tarafında yer alan 8 Mega piksel kamera oldukça iyi.  Renkli kasa ağırlığı 106 gr ve 124.2 mm x 58.4 mm x 7.6 mm ebatlarında ve işletim sistemi olarak İOS 7 kullanıyor.

İşte öne çıkan teknik özellikleriyle yeni İPhone 5C’yi sizlere böylelikle tanıtmış olduk.

İphone 5c Teknik Özellikleri Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.