İntibaklı Emekli Maaşları 2014

Emekli Maaşları ne kadar olacak, İntibaklı Emekli Maaşları 2014 son durum açıklandı. Peki emekliler 2014 yılında intibak sonrası emekli maaşları ne kadar alacak, intibak zammı 2014

2000 senesinden sonra emekli olan vatandaşlar meclisten çıkacak torba yasayı dört gözle bekliyorlar. Yasa sonucunda intibak ile 2 milyon civarında emeklinin maaşları arasındaki fark ortadan kalkacak.

Emekli Maaşları

2000 yılının ardından emekli olan , emekliler intabakı dört gözle bekliyorlar. Meclise kısa bir süre içerisinde gelmesi beklenen torba yasa tasarısında, intibak düzenlenmesi olması konusunda hem fikir olan emekliler bir düzenlemenin mutlaka yapılmasını istiyorlar.

2000 yılından bugüne dek emekliliği gerçekleşenlere , ki bu sayı 2 milyon kişi civarında, toplamda 355 liralık intibak zammı yapıldığını söyleyen emekliler, 2000den önce emekliye ayrılanlarla aralarındaki maaş farkının giderilmesini bekliyor ve intibak artışı alamadıklarını söylüyorlar.

MAAŞLAR EŞİTLENSİN

2000 senesinden önce emekliye ayrılanların aldığı taban maaş 921 lira iken 2000 ve sonrasında emekli olanların aldığı taban maaş aylık 640 lira. Emekliler bu konuyla ilgili, bir düzenlenmenin kesinlikle olması gerektiğini ve bu torba yasanın içerisinde bu konunun mutlaka görüşülmesi gerektiğini söylüyor. Şimdilik 2000 ve sonrasında emekli olan tüm emeklilerimizin gözü meclisten geçecek torba yasada intibak düzenlenmesi olması ve maaşların eşitlenmesi yönünde.

İntibaklı Emekli Maaşları Zammı 2014 Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

2 yorum

  1. ya arkadaş biz T.C vatandaşlığından emekli olmadık sadece işimizden emekli olduk ama gördüğümüz muamele vatandaşliktan çıkmış muamelesi çıkaracaksanız çıkarın artık intibak ve promosyon yasasını millet vekillerine çıkardığınız yasalar gibi çabuk olsun lütfennnnnnnn

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.