İnkilap Tarihi Ortak Sınav Soruları Cevapları TEOG

İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük dersinden merkezi ortak sınav bugün yapıldı. Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi TEOG İnkilap Tarihi Merkezi Ortak sınav soruları ve cevap anahtarı bu sayfada eokul-meb.com’da sizlerle olacak. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından TEOG İnkilap Tarihi soruları ve cevapları birazdan aktarılacak. Kamuoyuna açıklanır açıklanmaz İnkilap Tarihi ortak sınav soruları bu sayfada olacak.

teog

İnkilap Tarihi Dersi TEOG Merkezi Ortak Sınav Soruları

8.Sınıflar 1. Dönem Ortak Sınavları Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarı Yayınlandı Kitapçıklara Tıklayarak Bakabiliriniz.

  

DERSLER KİTAPÇIKLAR
Türkçe  A Kitapçığı    B Kitapçığı 
Matematik  A Kitapçığı   B Kitapçığı
Din Kültürü  A Kitapçığı   B Kitapçığı
Fen ve Teknoloji    A Kitapçığı   B Kitapçığı
İnkilap Tarihi  A Kitapçığı   B Kitapçığı

İnkilap Tarihi Ortak Sınav Soruları Hakkında Paylaşımlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Saat 09:00’da başlayan İnkilap Tarihi ortak sınavı 40 dakika sürdü. Öğrenciler daha önce kendilerine bildirilen TEOG İnkilap Tarihi ortak sınav konuları doğrultusunda soruları yanıtladılar. İnkilap Tarihi Merkezi ortak sınav soruları ve cevap anahtarı ile İnkilap Tarihi ortak sınav yorumları sayfamızda. Sevgili öğrenciler Merkezi Sistem İnkilap Tarihi Ortak sınav soruları MEB tarafından açıklanır açıklanmaz sizlere duyuracağız. Aşağıdan TEOG İnkilap Tarihi soruları hakkında yorumlarınızı ve hatırladığınız soruları hemen paylaşabilirsiniz.

TEOG Merkezi İnkilap Tarihi Ortak Sınav Soruları ve Hatırladığınız Cevapları Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.