İngilizce Ortak Sınav Soruları ve Cevapları TEOG

İngilizce 8. Sınıf Merkezi Ortak Sınav Soruları

Yabancı Dil İngilizce dersinden merkezi ortak sınav bugün yapıldı. Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi TEOG İngilizce Merkezi Ortak sınav soruları ve cevap anahtarı bu sayfada eokul-meb.com’da sizlerle olacak. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından TEOG İngilizce soruları ve cevapları birazdan aktarılacak. Kamuoyuna açıklanır açıklanmaz İngilizce ortak sınav soruları bu sayfada olacak.

İngilizce Dersi TEOG Merkezi Ortak Sınav Sorularını Hatırladıklarınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilir ve Okuyabilirsiniz.

merkezi ortak sınav yazılı

İngilizce Ortak Sınav Soruları Hakkında Paylaşımlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Saat 09:00’da başlayan İngilizce ortak sınavı 40 dakika sürdü. Öğrenciler daha önce kendilerine bildirilen TEOG İngilizce ortak sınav konuları doğrultusunda soruları yanıtladılar. İngilizce Merkezi ortak sınav soruları ve cevap anahtarı ile İngilizce ortak sınav yorumları sayfamızda. Sevgili öğrenciler Merkezi Sistem İngilizce Ortak sınav soruları MEB tarafından açıklanır açıklanmaz sizlere duyuracağız. Aşağıdan TEOG İngilizce soruları hakkında yorumlarınızı ve hatırladığınız soruları hemen paylaşabilirsiniz.

TEOG Merkezi İngilizce Ortak Sınav Soruları ve Hatırladığınız Cevapları Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

17 yorum

  1. matematik gerçektende çokkkkkkkkk kolaydı yanlızca 1 yanlışım vardı inkılaptan 0 turkçeden 1 dinden 1 ama maaaaalesef fenden 3 yanlışım var henüz ingilizceye bakmaya cesaret bile edemedim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.