İDO Bayram Seferleri Sayısı ve Saatleri

İdo bayram seferleri sayısı ve saatleri hakkında bilgi kısaca

Ramazan Bayramı’nda seferlerinde değişiklikler yapması beklenen İDO, 25-30 Temmuz tarihleri arasında bayram için hazırladığı tarifeyi duyurdu.

Bayram ve tatil için yolculuk yapacak olanları mağdur duruma düşmemesi için yaklaşık 3 bin 500 sefer gerçekleştireceklerini bildiren İDO, bu seferlerde toplam 3 milyon 120 bin yolcu ve 250 bin araç kapasitesi ile çalışacak.

Bayram tatili ile birlikte yaşanacak olan yoğunluk karşısında tedbiri elden bırakmayan İDO, toplam 6 günlük tatilde hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsü hatlarında 676 seferle hizmet sunacak.

Alınan önlem doğrultusunda İDO feribot ve deniz otobüsü seferlerini artıracak ve beklenenin üzerindeki talepler için de ek sefer koyabilecek.

Bayram tarifesi olarak İDO’da 424 hızlı feribot, 252 dış hat deniz otobüsü, 330 iç hat deniz otobüsü, 2 bin 476 araba vapuru ve 3 bin 500 sefer ile yolcuların hizmetinde olacak.

Eskihisar-Topçular hattında toplamda 2 milyon 250 bin yolcu ve 156 bin araç kapasitesi ile 17 gemi 24 saat aralıksız çalışacak.

İç hat deniz otobüsü ve Sirkeci-Harem araba vapuru hattında 26-30 Temmuz tarihleri arasında pazar tarifesi uygulanarak yolcular mağdur edilmemeye çalışılacak.

İDO Bayram Seferleri Sayısı ve Saatleri Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.