Güven İle İlgili Kompozisyon

İnsan sosyal bir varlıktır bu nedenle de çevresinde sürekli aile, arkadaş ve dost gibi insanlara ihtiyaç duyarlar ve bu insanlara farklı duygularla bağlanırlar. Bu duygulardan birisi olan güvenle ilgili kompozisyon konusunu sizlerle paylaşacağız.

İnsanlar hayatları boyunca bir çok insanlarla iletişim kurarlar; hayatlarında anneleri, babaları, eşleri, çocukları ve arkadaşları olur. İnsanlar, hayatlarındaki insanlara sadakat, aşk, sevgi gibi farklı duygularla bağlanır. Ancak bu duyguların içinde öyle bir duygu vardır ki aslında her ilişkinin temelini oluşturur. Bu duygu da güven duygusudur..

Güven, herkese duyulamayacak kadar özel bir duygu iken aynı zamanda da insan ilişkilerinde olmazsa olmaz bir duygudur. Çünkü insan güvenmediği biriyle ne dostluk kurabilir ne de bir aile kurabilir. İnsanlar, dostluk, aile ya da gönül ilişkisi içine girdiği kişinin kendisine sadık olacağı, ona yanlış hareketler yapmayacağı konusunda emin olmak ister ve bu şekilde dostlarına ya da çevresindeki insanlara sırlarını verebilir ve onlarla dertleşebilir.

Güven İle İlgili Kompozisyon Örnekleri Konulu Yazımız Hakkındaki Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdaki Yorum Kısmından Hemen Bize Yazın. 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.