Gaziantep’te Esrarengiz Ceset

Gaziantep’te dün gece ormanlık bir alanda esrarengiz iki ceset bulundu. Cesetler bir kadın ve bir erkeğe ait. Ormanlık alana gelen polis ekipleri alanda incelemelerde bulundu.

Alınan bilgilere göre Gaziantep Şehitkamil İlçe Jandarma Komutanlığına dün gece bir ihbar geldi. Alınan bilgi ormanlık bir alanda 1 erkek ve 1 bayan cesedi buldukları yönündeydi.

İhbarı dikkate alan Gaziantep Şehitkamil İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ihbarda bahsi geçen Gaziket Mahallesindeki ormanlığa gitti. Söylenildiği gibi alanda bir erkek ve bir bayan cesedi vardı. Ormanda ilk incelemeler başlatıldı. Cesetlerin üzerinde de ön inceleme yapıldıktan sonra gelen ambulansla Gaziantep Adli Tıp Morgu’na götürüldü.

Gaziantep Adli Tıp Morguna götürülen cesetlere otopsi yapıldı. Ayrıca yapılan incelemelerde cesetlerin kiliği de tespit edildi. Cesetlerin 35 yaşındaki Nurettin Demir ve Suriye uyruklu 25 yaşındaki Brıksan Osman’a ait olduğu tespit edildi.

Cinayete ilişkin soruşturmalar başladı. İlk etapla alınan bilgiler üzerine şüpheleri üzerine çeken Brıksan Osman’ın yakını R.O. sorgusu alınmak üzere karakola götürüldü. Polis konuya ilişkin yoğun araştırmalar içerisinde. Henüz olay üzerinde bir netlik yok.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.