Galaxy S5 Özellikleri Nasıl Olacak – Samsung

Samsung Galaxy S5 Özellikleri Nasıl Olacak

Son zamanlarda oldukça konuşulan ve ocak ayında sunuma çıkartılacak bilgileri alınan  cihaz Galaxy S5, 64bit işlemci, parmak izi okuyucu sensör ve alüminyum tasarımlı olacağı söylentileri gittikçe yayılıyor..

Gün geçtikçe bu cihazın özellikleri hakkında yeni bilgiler geliyor. Bunlardan biri de; cihazın suya ve toza karşı dayanıklı olacağı bilgisidir. Bu demek oluyor ki geçen yıl Sony’nin ürettiği Xperia Z’nin başlattığı su geçirmez telefon furyasına Samsung’ da katılacak. Başka akıllı telefon firmalarının da bu şekilde cihazlar üretmek için çalıştığı duyumlarını aldık. Böylece Samsung suya ve toza karşı dayanıklı Galaxy S4 Active cihazının dışında başka cihazlara da bu özelliği koyduğu öğreniliyor.
OCAK AYINDA GÖSTERİME SUNULACAK 

Ocak’ta gösterime sunulacağı bilgileri gelen Galaxy S5, Kore merkezli ET’nin verdiği bir habere göre, suya, çamura ve toza karşı dayanıklı olamsıyla IP67 sertifikasına aday gösteriliyor.

Galaxy S cihazlarıyla Yeni amiral gemileri geliştiren Samsung firması, ayrıca Galaxy F isimli 2014 akıllı telefon serisi için çalıştığıda konuşuluyor.

samsung galaxy s5

Samsung Galaxy s5 Özellikleri Hakkında Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.