Galaxy Gear Özellikleri ve Fiyatı

Galaxy Gear Özellikleri, Galaxy Gear Fiyatı Ne Kadar

Samsung şimdilerde aksesurlardan akıllı saati Galaxy Gearı kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. Bu saatin işlevleri oldukça şaşırtıcı. Bu aksesuar kullanıcılarına benzersiz, entegre bir mobil deneyim sunuyor. Bu yönüyle aksesuar sektörünün fenomeni olmaya hazırlanıyor.

İşte Samsung Galaxy Gear’ın işlevleri; 1.63 inçe sahip bu saat Super AMOLED ekranı ve 1.9 MP BSI sensörü barındıran bir kamerayla göz dolduruyor. Saat size kesintisiz bağlantı sunuyor. Bu özellikle metin mesajlarınıza, e-postalarınıza ve çağrılarınıza ulaşabilirsiniz. Mesjlarını takip edebilir ve okuyabilirsiniz. Saatinizden e posta ikazı aldığınız zamanlarda Galaxy Note’unuzu aksesuarınıza yaklaştırarak e-postayı Galaxy Note 3’ten de erişebilirsiniz. Bu saatin kapsamında yer alan dahili hoparlör ile telefonu elinize almadan görüşmelerinizi sağlayabilirsiniz. Ayrıca gelen aramalara cevap verebilir, mesaj yazabilir, ajandaya girebilir ve alarm kurabilirsiniz.

galaxy-gear-ozellikleriGalaxy Gear’daki  Hatıra Kamerası sayesinde fotoğraf ve video çekip dilediğiniz zaman bunları telefonunuzla sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Yine sesli hatıra sistemi bulunan bu saatle sesli kayıtlar alabilirsiniz. Ardından kayıtları telefonlarınıza veya tabletlerinize gönderebilirsiniz.

Telefonunuzdan 1.5 metre kadar uzaklaştığınız vakitlerde saatinizle otomatik Kilit özelliğini etkinleştirebilir ve bu sayede yabancıların telefonunuzu erişimini kısıtlayabilirsiniz. Aynı zamanda Telefonumu Bul özelliği ile telefonunuzu kaybettiğiniz durumlarda alarmı çaldırarak telefonunuza ulaşabilirsiniz.

Bu teknolojik saatin bir diğer özelliği ise Adımölçer’dir Bu sayede günlük adım sayınızı, ve dolayısıyla yaktığınız kalorileri hesaplatabilirsiniz.

Samsung Galaxy Gear de oldukça değişik  arayüzlerde mevcuttur. Cihaza ek olarak uygulama yüklemekte Ayrıca saate Samsung Apps’ten daha fazla uygulama yüklemekte mümkündür.

Bu merakla beklenen kahve grisi, jet siyahı, yulaf beji, vahşi turuncusu, limon yeşili ve gül sarısı renkleri bulunan saate Ekim ayından itibaren 799 TL ücret karşılığında sahip olabilirsiniz. Giyilebilir teknolojinin son noktası cihazın satış rekorları kıracağı kanısındayız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.