Galatasaray Gruptan Nasıl Çıkar

Şampiyonlar Ligi Son İki Maçına Göre Galatasaray Gruptan Nasıl Çıkar, Çıkabilir mi ?

2013-2014 sezonunda Şampiyonlar Ligi’nde Türkiye’yi temsil eden takım Galatasaray B grubunda bulunuyor. B grubundaki diğer takımlar ise şunlar; Real Madrid, Kopenhag ve Juventus.

Galatasaray’ın Son İki Maça Göre Gruptan Çıkma Şansı

Türkiye’yi temsil eden Galatasaray ilk grup maçını Real Madrid’le oynamış ve maçtan yenik ayrılmıştı. Grubun ikinci maçını ise Juventus ile oynayan Galatasaray bu maçtan ise berabere ayrıldı. Grubun üçüncü maçında ise nihayet Ülkemize bir galibiyetle dönen Galatasaray bu maçta Kopenhag’ı yenmişti. Ancak grubun 4. maçını yine Kopenhag’la oynayan Galatasaray bu sefer 1-0 yenilmişti. Bu maç sonunda grupta iyice gerileyen Galatasaray bakalım bu hafta ne yapacak. Bu haftaki durum kombinasyonları şöyle;

galatasaray gruptan nasıl çıkar

Galatasaray’ın gruptan çıkması için Real Madrid’e deplasmanda yenilmesi, Juventus da Kopenhag’ı yenerse, Galatasaray sadece Juventus’u Arena’da yenmesi gereklidir. Yalnız Juventus, Kopenhag karşısında puanını düşürürse ve Galatasaray Real Madrid’i yenerse bu durumda Galatasaray’a Juventus ile beraber kalması yeterlidir. Juventus’un gruptan ayrılması ile mağlubiyet sonuca erecek.

Kopenhag eğer Juventus’u ve Real Madrid’i yenerse gruptan çıkan takım olmayı başaracak.

Galatasaray’ın bu gruptaki son maçları şunlardır;

27 Kasım 2013 Çarşamba günü Real Madrid – Galatasaray maçı

10 Aralık 2013 Salı günü Galatasaray – Juventus maçı

Galatasaray Gruptan Nasıl Çıkar, Galatasaray gruptan çıkar mı, Galatasaray gruptan çıkar mı 2013 Yorumlarınızı Aşağıdan hemen yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.