Facebook’ta Karakter Kişilik Analizi Yapmak

Facebook Karakteriniz Nasıl

Facebook karakter analizi ya da Facebook’ta kişilik analizi nasıl yapılır ? Şimdilerde günümüzün neredeyse tümünü Facebook ile geçiren bir toplum olmaktayız. Artık facebook kriterlerimize bakarak kişilik tanımlamaya bile başladık. O halde sizde kendinizin Facebook’ta nasıl bir karakter olduğunuzu merak ediyorsanız işte aşağıdaki seçenekleri izleyerek bulabilirsiniz.

facebook

Öncelikle Farmville, Cityville, gibi oyunlar ile gününüzü geçiren ve o oyunlarda level atlamak için daima birilerine oyun isteğimi yolluyorsunuz ?

Veya arkadaşlarınızın başına hep olumsuzluklar gelir. Nedenini sorduğunuzda size yanıtını vermez yada aman sonra konuşuruz diyerek sizi atlatır.

Bir başka seçenek ise şudur. Facebook’ta çoğunu hiç tanımadığınız 3.674 arkadaşınız mı var. Her gördüğünüz kişiden ilk facebook adresi olup olmadığını mı soruyorsunuz.

En son seçenek ise aslında facebookta hiç kimse yorum yapmayan hiç bir paylaşımı beğenmeyen, hiçbir paylaşımda da bulunmayan birisi misiniz. Hatta Facebook profilinizde daha çok facebook’un kendisinin paylaştığı bildirimler mi yer alıyor.

Bunların yanıtını vermek size kaldı. Peki siz hangi kategoride yer alıyorsunuz ?

Facebook Karakter Analiziniz Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.