Facebook ve Twitter Neden Açılmıyor 1 Haziran 2013

1 Haziran 2013 tarihi itibariyle ünlü sosyal paylaşım siteleri Facebook ve Twitter’a erişimde sıkıntılar yaşanıyor. Önceki gün Facebook’un alt yapısında sorun meydana gelmiş ve kısa sürede düzeltilmişti. Dolayısıyla bugünkü kesintinin bu durumla alakası olup olmadığı merak ediliyor. Facebook Neden Açılmıyor, Twitter Neden Açılmıyor 1 Haziran 2013 :

 

Birçok kişi İstanbul Taksim Gezi Parkı olayları dolayısıyla mevcut kesintinin yaşandığını düşünüyor. Zira eylemlerin organizasyonu tamamen facebook ve twitter üzerinde sağlanıyordu. Facebook açılmıyor, Twitter açılmıyor niçin açılmıyor diye soran ziyaretçilerimiz için bir açıklama olduğunda bu sayfada yayınlayacağız. 1 Haziran facebook ve Twitter kesintisinin kısa bir süre sonra sona ermesi bekleniyor. Sorunlar bölgesel olarak görülüyor.

Twitter – Facebook neden Açılmıyor ? Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

22 yorum

  1. facebook girmiyor hata veriyor nolursun yardım edin de facebokka giriyim çok istiyorum nasıl girebilirim facebook yazıyom googleye tıklıyom ama kırmızı bise gelio hata veriyor nolur bilen varsa söylesin :(

  2. Hotspot Shield Launch programını kurup mozilla firefoxdan rahatça girebilirsiniz arkadaşlar.Bu program ip nizi değişdiriyor ve farklı herhangi bir ülkenin ip sini veriyor.Böylelikle de sorunun Türkiye’den kaynaklandığı rahatça anlaşılıyor.

  3. Önceden facebook mu vardı?Boşverin alışın böyle yaşamaya :) ben 8 aydır dondurdum ve hiç açmadım.Bir eksiklik yok hayatımda.Ya göründüğün gibi ol ya da olduğun gibi görün.Facebook’takiler olduğu gibi görünemiyor maalesef yalan bir dünya herkes kendini kandırıyor sanal alem tam anlamıyla facebook işte.

    • malesef cnm biz senin gibi asosyal değiliz ve arkadaşlarımla çooook önemli bir konuyu konusurken facebok u sktiler neden mi?tiwtterde ki mallar yüzünden biz facebooka giremiyoruz ve girmek istiyoruz kb alışamayız sanalsız olmaz tabi seni bilemiyorum belki kullanamamıssındır

  4. Ben de Facebook’a giremiyorum. E-posta ve şifre yazmam gereken sayfa geliyor ancak facebook amblemi bile çıkmıyor. Siyah çerçeveli kutular var. E-postamı yazıp giriş yaptığımda ise ” Web sayfası açılamıyo..” diyordu. Taa ki şu ana kadar. Açıldı! Ama inanılmaz yavaş ve sayfa neredeyse hiç yüklenmiyor. Tüm bunların sebebi nedir? Tayip Erdoğan ile ilgisi var mı?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.