Facebook Neden Açılmıyor 2015

Bugün facebook neden açılmıyor 2014 çözümü ve nedeni anlatım yapalım. Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook’a girmekte zorluk mu çekiyorsunuz. Facebook yavaş çalışıyor, Facebook neden açılmıyor 2014 gibi sorunlarla bu sayfa girdiyseniz sizler için Facebook niye açılmıyor bunun sebepleri ve çözümleri ile ilgili birkaç ipucu vereceğiz.

Facebook’a bu aralar girişte zaman zaman sorunlar çıkabiliyor. Genelde e-posta adresinizi ve şifrenizi girdikten sonra giriş yap dediğinizde beyaz bir sayfada kalıyor. ya da sayfanın bir kısmı yükleniyor bir kısmı yüklenmiyor. Sayfanızı yenileseniz de aynı şekilde donup kalıyor. Bunun sebebi kimi zaman doğrudan Facebook’tan kaynaklanıyor, kimi zamanda kullanıcının bilgisayarından kaynaklanır. Biz Facebook’a müdahale edemeyeceğimiz için kendi bilgisayarımızda olan problemlere odaklanmalıyız. Mart Nisan Mayıs 2014 Facebook niçin açılmıyor sebeplerine bakalım.

İlk Adım: Bilgisayarınızı Virüs Taramasından Geçirin

Bilgisayarınızı lisanslı sürümü olan bir antivirüs programıyla komple taratın. Bu tarama, girişi ağırlaştıran kimi zararlı yazılımları sisteminizden temizleyerek bilgisayarınızı rahatlatacaktır.

İkinci Adım: Facebook Yavaş Çalışıyor Çözüm Yolu

Facebook’a girişte adres çubuğunda yer alan ve “https://www.facebook…..”   diye başlayan kısmı “http://www.facebook ….” yaprak girmeye çalışın. Yani bağlantıda yer alan “S” harfini silerek giriyoruz.

facebook

Facebook Neden Açılmıyor Nisan Mart 2014 Konusuyla İlgili Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Yazabilirsiniz.

7 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.