Facebook İndir Facebook Mobil Android ve iOS

Dünya’nın en büyük sosyal medya sitesi facebook indir ve 1 milyardan fazla kullanıcısı ile her noktadan ve her kesimden insana erişen Facebook, daha aktif kullanım sunmak için akıllı telefonlara uygulamalar sunuyor. Siz de akıllı cihazlara yükleyebileceğiniz Facebook ile, Facebook profilinize ve diğer özelliklerine anında erişim sağlayabilirsiniz. Akıllı telefon ve diğer cihazlar için Facebook indirin ve her an aktif olarak hesabınızı kullanıp dünyanın her noktasından insanlar ile bağlantı halinde kalın.

Facebook uygulamaları ile neler yapabilirsiniz?

Arkadaşlarınızla haberleşmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı.

• Arkadaşlarınızın neler yaptığını görün

• Güncellemeler, fotoğraflar ve videolar paylaşın

• Arkadaşlarınız gönderilerinizi beğendiğinde veya yorum yaptığında bildirimler alın

• Kısa mesajlar gönderin, sohbet edin ve grup konuşmaları yapın

• Oyunlar oynayın ve sevdiğiniz uygulamaları kullanın

Android için Facebook indir

Android cihazınıza Facebook indirerek siz de yukarıda yazılı olanaklara anında erişmiş olacaksınız. Facebook’u Samsung, HTC ve LG gibi Android işletim sistemi taşıyan cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Android cihazınıza Facebook indirmek için tıklayın

iPhone ve iPad için Facebook indir

iOS taşıyan iPhone ve iPad ürünlerine Facebook indirerek sosyal medya hesabınıza anında erişim sağlayabilir ve gelişmeleri anlık olarak takip edebilirsiniz.

iOS cihazınıza Facebook indirmek için tıklayın

Windows Phone için Facebook indir

Eğer siz de Nokia Lumia serisi gibi Windows Phone işletim sistemi taşıyan cihazlar kullanıyorsanız, Facebook’u aşağıda yer alan bağlantıdan indirebilirsiniz.

Windows Phone cihazınıza Facebook indirmek için tıklayın

Facebook Messenger artık zorunlu

Popüler sosyal paylaşım platformu Facebook, bir süre önce verdiği bilgide

Messenger uygulamasının yakında mobilcihazlarda zorunlu hale geleceğini bildirmişti. Bu açıklamaya sevinenler olduğu gibi tepki gösterenler de olmuştu. Facebook, Messenger uygulaması sayesinde kişilerin daha rahat iletişim kurabildiğini iddia ediyor ve daha fazla kişinin bu uygulamayı kullanmasını istediğini dile getiriyordu.

Ve beklenen an geldi. Önceden mobil cihazınızda Facebook mesajlarınıza baktığınızda, karşınıza Messenger tanıtım ekranı geliyor ve bu ekranı geçebiliyordunuz. Ancak şimdi geçemiyorsunuz. Ya kapatmalısınız, ya da uygulamayı indirmelisiniz. Eğer indirmezseniz mesajlarınızı göremiyor ve dolayısıyla cevap da yazamıyorsunuz.

Kaynak : Haber7

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.