Facebook Hesabı Dondurma

Facebook hesabı nasıl donduruluyor, Facebook hesap dondurma linki

Facebook Hesap Dondurma Adım Adım Anlatım

Bugün sizlerle en çok kullanılan sosyal medya hesaplarından biri olan Facebook hesabını nasıl donduracağımızı öğreneceğiz. Hesap dondurma işlemini daha kolay yapabilmeniz için işlemleri sırasıyla göstereceğiz.

facebooktc

Öncelikle dondurmak istediğiniz facebook hesabına giriş yapmalısınız. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra üst menünün en sağındaki Genel Hesap Ayarları butonuna tıklayın. Açılan sayfanın sol sütunundaki ‘Güvenlik ‘ bağlantısına tıklayın. Güvenlik bağlantısına tıklamanın ardından yeni bir sayfa açılacak, bu açılan sayfanın alt kısmındaki ‘hesabını dondur’ bağlantısını göreceksiniz. Bu bağlantıya tıkladıktan sonra ‘Hesabını dondurmak istediğine emin misin?’’ başlıklı bir sayfa göreceksiniz. Son olarak Facebook hesabınızı kapatmanızı engellemek için’ Arkadaşların seni özleyecek’ gibi yazılar belirecektir. Bu sayfanın hemen altında Facebook hesabınızı neden dondurmak istediğinizi soran sorular olacaktır. Bu sorular şu şekildedir. Ayrılma sebepleri:

-Facebook kullanırken kendimi güvende hissetmiyorum.

-Sadece bir süreliğine. Geri döneceğim.

-Facebook’u yararlı bulmuyorum.

-Facebook’u nasıl kullanacağımı anlamadım.

-Başka bir Facebook hesabım var.

-Hesabım başkasının eline geçti.

-Facebook’ta çok fazla zaman harcıyorum.

-Facebook’dan çok fazla e-posta, davetiye ve istek alıyorum.

-Gizlilik konusunda endişelerim var.

-Diğer

Bunlardan birini tıkladıktan sonra ise sizden facebook hesabınızın şifresi ve ekranda olan bir şifreyi yazmanız istenecektir. Bunları yaptıktan sonra ise hesabınız geçici bir süreyle kapatılmış olacak. Umarım size yardımcı olabilmişizdir!

Facebook Hesap Dondurma İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.