Facebook Açılmıyor – Facebook Neden Açılmıyor 2013

1 Haziran 2013 tarihi itibariyle ünlü sosyal paylaşım siteleri Facebook ve Twitter’a erişimde sıkıntılar yaşanıyor. Önceki gün Facebook’un alt yapısında sorun meydana gelmiş ve kısa sürede düzeltilmişti. Dolayısıyla bugünkü kesintinin bu durumla alakası olup olmadığı merak ediliyor. Facebook Neden Açılmıyor, Twitter Neden Açılmıyor 1 Haziran 2013 : Birçok kişi İstanbul Taksim Gezi Parkı olayları dolayısıyla mevcut kesintinin yaşandığını düşünüyor.

Zira eylemlerin organizasyonu tamamen facebook ve twitter üzerinde sağlanıyordu. Facebook açılmıyor, Twitter açılmıyor niçin açılmıyor diye soran ziyaretçilerimiz için bir açıklama olduğunda bu sayfada yayınlayacağız. 1 Haziran facebook ve Twitter kesintisinin kısa bir süre sonra sona ermesi bekleniyor. Sorunlar bölgesel olarak görülüyor.

Twitter – Facebook neden Açılmıyor ? Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

6 yorum

  1. sayfam açılmıyor tekrar sayfama girmek adına ne yapabilirim işlerim 2 gündür aksıyor geçici bir engel veya başkaları tarafındanmı facebook um kullanıldı bilmek istiyorum biran evvel facebook sayfamın tekrar açılmasını istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.